אוהבים נקיון? מה דעתכם על שטיפת רכב ב- 43,000 שקל!

עלות רחיצת הרכב הכי יקרה בעולם היא לא פחות מ-43,000 ש"ח, וכן, יש לקוחות שעומדים בתור.

דיטיילינג לרכב ב- 43000 שקל

לא רק המחיר הוא היקר ביותר, גם זמן הרחיצה הוא הארוך ביותר. חודש ימים תאלצו להשאיר את רכבכם בחדר הרחצה. אתם בטח שואלים, מה כבר אפשר לעשות לרכב בזמן הרחיצה שזו העלות, אז רק נספר לכם שעלות ווקס הגימור “קנובה”, ווקס טבעי המיוצר בברזיל בלבד ומחירו כ- 50,000 ש"ח למיכל שגודלו ככוס מים סטנדרטית.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

 

זמן הניקוי עומד על 250 שעות עבודה. זמן זה כולל חזרות של ניקוי פנים וחוץ כ-5 פעמים לרכב. גורצ'אן סהוטה הבריטי, הבעלים של 'Elite Detailing' מציין, שזו אהבת חייו עוד מימיו כילד. כבר מאז הוא היה רוחץ את כל הרכבים בשכונת מגוריו ובחינם. הלקוחות שלו הם לא בעלי מאזדה 3 וגם לא סתם בעלי מרצדס, אלא רק רכבי-על או רכבי פאר סופר יקרים כגון פרארי, למבורגיני, רולס רויס ועד מקלארן F1 GTR שעולה כ-500,000 ליש"ט, כך שיחסית לעלות הרכב, המחיר לא בשמיים.

 

חלק מתהליך שטיפת הרכב המושלמת כוללת בדיקת עובי הצבע, המטרה הסופית היא שעובי הצבע הולל שכבות הווקס יהיה אחיד, בכדי שהחזר האור יהיה מושלם.

 

אם זה קצת יקר לכם, עלות ניקוי בסיסית ל-"סתם" רכב היא בסך 5000 ש"ח. חייבים לציין שתהליך זה הנקרא דיטיילינג וכשמו כן הוא, תפקידו להחזיר את הרכב למצבו המקורי כאילו זה עתה יצא את שערי מהמפעל. המחירים לאנשים רגילים כמונו בארץ נעים בין 500-1000 ש"ח פחות או יותר, תלוי בסוג הרכב ובמצבו.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • חנוך

    כמה יעלה תיקון אימובילייזר במכונית כזו.

    כתובת URL מקוצרת:
  • חנוך

    כמה יעלה תיקון אימובילייזר במכונית כזו.

    כתובת URL מקוצרת: