ביואיק וראנו – את ההבדל תרגישו בשקט

עכשיו אנחנו יודעים לספר לכם, מה הופך את הביואיק וראנו ליותר מסתם שברולט קרוז יוקרתית.

ביואיק וראנו 2011

ביואיק וראנו, המשפחתית היוקרתית של ביואיק על בסיס השברולט קרוז, לא מסתכמת רק במושבי עור, עיצוב יוקרתי יותר ומנועים חזקים יותר בכדי להצדיק את קיומה כגרסת פרמיום לשברולט קרוז. ביואיק מונה חמישה סעיפים שלא רק מבדילים אותה מה-קרוז אלא מכל המתחרות. אנחנו נתרכז בדברים החשובים באמת ולא במה שחשוב לאנשי השיווק.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

ביואיק וראנו - הפרטים המלאים

הסעיף הראשון בו ביואיק מתגאה למדי, הוא השקט בתא הנוסעים שלפי ביואיק הוא הטוב ביותר בקטגוריה ואף בקטגוריה מעל ומכנה אותו “שקט של ספריה”. בכדי "ליצור" את השקט הזה, ביואיק השתמשה בשמשות שעברו תהליך לימינציה בעובי של 5.4 מ”מ, הדלתות בעלות איטום משולש, שלדת הקרוז עברה שדרוג ושימוש לרוב בחומרים אקוסטיים בולעי רעש. אף חישוקי ה-”17 בהם מצויידת ה-וראנו תוכננו במיוחד להפחתת רעש מהגלגלים.

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/v/uN6aRPaQj6Y?fs=1&hl=en_US{/iframe}

התחום השני הוא איכות החומרים והאבזור. מה שתמצאו בביואיק לקרוס, תמצאו גם בתא הנוסעים של הוראנו, רק בקטן יותר. גם בתחום האבזור מבדילה עצמה ה-וראנו מהקרוז העממית. ברשימת האבזור תמצאו כניסה ויציאה ללא מפתח, בקרת אקלים דו אזורית, חימום לגלגל ההגה והמושבים (לא רלוונטי עבורנו), בלם חניה חשמלי, משענות למושבים, מסך מגע הכולל מערכת ניווט וקישורית bluetooth לטלפון ולמוסיקה.. מערכת החימום למושבים וההגה, מחוברת למערכת ההתנעה מרחוק ופועלת אוטומטית ברגע שהטמפרטורה החיצונית מגיעה ל-7 מעלות צלזיוס.

 

גם בתחום הבטיחות נבדלת ה-וראנו מהקרוז. ביואיק וראנו מצויידת ב-10 כריות אוויר (לעומת 6 בקרוז) כולל שתי כריות קדמיות לברכיים ושתי כריות צד לנוסעים מאחור. זאת יחד עם מערכת לקריסת הדוושות בזמן תאונה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • דניאל

    אוטו באמת יפה וממש דומה ללקרוס.....השאלה מתיזה יגיע לישראל?..וכמה זה יעלה?..האם זה שותה דלק כמו הלקרוס?

    כתובת URL מקוצרת: