החל מיוני 2017: לוחית רישוי בת שמונה ספרות

חברת מוסט זכתה במכרז להסבת מערכות משרד התחבורה לעידן לוחיות רישוי בנות שמונה ספרות.

לוחית רישוי עם שמונה ספרות
החל מיוני 2017, משרד התחבורה ינפיק לוחיות רישוי בנות שמונה ספרות.

משרד התחבורה מודיע כי החל מיוני 2017 תחל הנפקת לוחיות רישוי עם שמונה ספרות, זאת במקום שבע ספרות כיום. על המעבר ללוחית רישוי בת שמונה ספרות הוחלט לפני כארבע שנים, אז זיהו באגף מערכות המידע במשרד התחבורה כי הסדרות הקיימות יספיקו לארבע השנים הבאת בלבד.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כחלק מההערכות לעידן של לוחית רישוי בת שמונה ספרות, ביצע משרד התחבורה מכרז להסבת מערכות המשרד בו זכתה לאחרונה חברת מוסט מקבוצת מלם-תים.

 

שר התחבורה שאישר את הפרויקט ציין כי הנפקת מספרי רישוי בני שמונה ספרות תחול על כל כלי רכב חדש, שיעלה על הכביש, החל מ-1 ביוני 2017. שאר כלי הרכב, ימשיכו לשאת לוחית רישוי בת שבע ספרות.

 

עד שנת 1961, היו מספרי הרישוי בישראל בני שלוש עד חמש ספרות. משנת 1961 החלה הנפקה של מספרי רישוי בני שש ספרות ומשנת 1980 עברו כל כלי הרכב בישראל ללוחיות רישוי בנות שבע ספרות.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • אחד העם

    ארה"ב מדינה עם מעל ל-300 מליון תושבים, בריטניה מדינה עם מעל ל-60 מליון תושבים ושתיהן מסתדרות עם הרבה פחות מספרים בלוחית הזיהוי<br />אם לפחות על הדרך היו מחליפים את הצבע הצהוב המזעזע שלא מתאים לשום צבע של מכונית (אלא אם היא בצבע צהוב), לצבע לבן (כמו באירופה) אז ניחא....

    כתובת URL מקוצרת: