הילוך גבוה – אמנות בזמן אמת

"אמנות בתנועה" - פרויקט הפיכת אולמות התצוגה של וולוו ויגואר לבמה לאמנים ישראלים ממשיך.

אומנות באולמות התצוגה של וולוו ויגואר

פרויקט "אמנות בתנועה" של "מאיר חברה למכוניות" במסגרתו הופכים אולמות התצוגה של וולוו ויגואר לחללי אומנות המציגים תערוכות מתחלפות של אמנים ישראלים, מגיע לסבב השני של הפרויקט עם פתיחת התערוכה החדשה: "הילוך גבוה – אמנות בזמן אמת". במסגרת התערוכה החדשה יופיעו אמנים ישראלים שיציגו בחלל התצוגה עבודות ציור, פיסול וצילום סביב הנושא של תנועה, דינמיקה וזמן.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בערב פתיחת התערוכה החדשה, בנוסף לעבודות האמנות של האמנים הבוגרים, יציירו בזמן אמת על בד קנבס ענק, תלמידי מגמת האמנות של תיכון עירוני א' לאמנויות בתל אביב יחד עם בני נוער מבית השאנטי. הציור המשותף, שיעשה באמצעות צמיגי מכוניות משומשות, ידגים את רעיון התנועה דרך הציור בזמן אמת, לנוכח באי התערוכה.

 

בנוסף לאמנות הפלסטית, תופיע במסגרת אירוע פתיחת התערוכה גם להקת The Mongoza's, בראשותו של שון מונגוזה בן ה-16, יוצר וזמר מוכשר שהצליח להפתיע את השופטים באנרגיה שלו בתחרות "כוכב נולד 9".

 

מדברי אוצרת התערוכה והאמנית בשמת ניראון:" התערוכה "הילוך גבוה" מבקשת לבחון את השימוש שעושים אמנים עכשוויים במדיות שונות תוך כדי תנועה, בזרימה הרמונית, מדויקת ומחושבת כמלאכת אמן. באירוע הפתיחה של התערוכה יחברו לאמנים הבוגרים ילדים ממסגרות שונות וייצרו יחד יצירה אחת בזמן אמת כאשר יעשה שימוש בצמיגים משומשים והרוסים אשר יקבלו חיים חדשים וישמשו ככלי ביד היוצר. כדור הארץ נמצא בתנועה בלתי פוסקת, הקצב של החיים גובר ומתחזק, הגלגלים מסתובבים, הכל מתרחש בהילוך גבוה.

 

בין העבודות שיוצגו במסגרת "הילוך גבוה": עבודתה של שרית רוטמן, "לחיים" מציגה חזות קלילה של דמות האוחזת בהגהה החיים מאחוריה קרני השמש המגיעות לאינסוף, צבעוניות מרהיבה ומלאת מסרים עמוקים. ליאור דיין מציג את ה "הזוג הלבן" בו זוג סוסים שועטים קדימה ברוב הדר ודינמיקה, המסמלים משב רוח של הטבע. מיכל רכטמן מציגה את הפסל "אישה ברוח"; היא יוצקת באבן ומפיחה בה רוח חיים, ראובן גפני מציג את פסלו "מדרגות הכסף" בו דמויות אדם מטפסות במעלה המדרגות מתוך דחף פנימי להגיע מעלה מעל כולם.

 

פתיחת התערוכה "הילוך גבוה" תתקיים ב-20.6.11 והתערוכה תציג עד ל- 7.9.11,

באולמות התצוגה של וולוו ויגואר:

וולוו - יצחק שדה 17, תל אביב

יגואר - המסגר 52 תל אביב

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות