חידת סובארו WRX החדשה

האם סובארו WRX החדשה היא זו המופיעה בוידאו המצורף או שסובארו תפתיע אותנו הפעם לטובה?

האם זו סובארו WRX החדשה או שנופתע?

לפני חודש ימים, סובארו חשפה לראשונה את הקונספט לסובארו WRX החדשה. לפני כשנתיים, סובארו הבטיחה לנו כי ה-WRX הבאה תהיה נפרדת ממשפחת האימפרזה (בכל הקשור לעיצוב), עליה התבסס הדגם עד היום, ולראיה, בקונספט לא הוזכר השם אימפרזה כבעבר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

דגם הקונספט שהוצג בתערוכת ניו יורק האחרונה, ללא ספק מרהיב למראה ומעורר את בלוטות החשק לכל חובב רכב באשר הוא ממחנה אוהדי סובארו או מכל מחנה אחר. במבט עמוק יותר וברענון התאים האפורים, הקונספט ל-WRX החדשה הוא למעשה מחזור בתחפושת קרבית לקונספט של האימפרזה החדשה שהוצג לפני מעל לשנתיים. ואם בוחנים את ההבדלים בין הקונספט לאימפרזה לבין דגם הייצור הסופי של האימפרזה החדשה, עולה החשש שסובארו עומדת לאכזב אותנו שוב.

 

החשש מתגבר לאור הוידאו האחרון של אב הטיפוס ל-WRX החדשה אשר צולם על מסלול הנורברגרינג. החזית אמנם "מדברת" בשפת הקונספט וגם קצת מאחור ניתן לזהות פנסי בלימה בשפת הקונספט, אך השאר הוא פשוט אימפרזה החדשה במדים קצת יותר קרביים וכפי שהיה בעבר כל דגמי האמיפרזה WRX.

 

נתאכזב או שלא? נקווה שלא כאשר החידה תבוא על פתרונה.

 

עיצוב הוא כמובן דבר חשוב, במיוחד במכוניות שרוכשים מהלב ופחות מהראש ואנחנו רוצים להתרגש מסובארו לא רק בשל הנדסה מצוינת אלא גם בזכות עיצוב מעורר רגשות. אך גם אם נתאכזב מהעיצוב, נקווה שבצד המכני, אותם נהגי מבחן יעשו את עבודתם נאמנה כפי שעשו עם ה-BRZ. כפי שניתן לראות בוידאו דרך אגב, אמת המידה ל-WRX הבאה הן מאזדה 3 MPS ופורשה 911, כך שהיא נמצאת בחברה טובה.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות: