חילופי תפקידים בצ'מפיון מוטורס

צ'מפיון מוטורס מודיעה על סבב מינויים חדש בהנהלת החברה. גל מזור מסיאט יעבור לניהול חטיבת פולקסווגן, צביקה לוי יתפוס את במקומו בחטיבת סיאט.

גל מזור פולקסווגן סיאט

חברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית אודי, סקודה, סיאט ופולקסווגן בישראל, מודיעה על סבב מינויים חדש בהנהלת החברה שיכנס לתוקף מתחילת חודש ספטמבר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

במסגרת המינויים, מאיר איבגי מנהל חטיבת השירות בצ'מפיון מוטורס ואורן אלעזר שהצטרף לצ'מפיון מוטורס לאחרונה ימונו לתפקידי סמנכ"ל בחברה. איבגי, בן 44, בעל תואר שני במנהל עסקים, עובד בצ'מפיון מוטורס קרוב ל – 15 שנה. במסגרת תפקידו החדש, איבגי יהיה אחראי על פעילות השרות, החלפים והלוגיסטיקה בחברה. אורן אלעזר, בן 41, בוגר תואר ראשון ביחסים בינלאומיים, יהיה אחראי על פעילות צ'מפיון מוטורס במגזר המוסדי, חטיבת פולקסווגן מסחריות וחטיבת תפעול השיווק.

 

במקביל לכך, גל מזור, שניהל בהצלחה את חטיבת סיאט בשנים האחרונות, יתמנה למנהל חטיבת פולקסווגן בישראל ואת מקומו בסיאט, יתפוס צביקה לוי שכיהן כמנהל חטיבת המסחריות וציי רכב בצ'מפיון מוטורס. מזור, בן 36, בעל תואר שני במנהל עסקים, עובד בצ'מפיון מוטורס בשש שנים האחרונות, צביקה לוי, בן 39, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, עובד בחברה קרוב ל- 18 שנה.

 

קובי בלום, מנהל חטיבת פולקסווגן הנוכחי, ביקש לסיים את תפקידו לאחר קרוב ל- 9 שנים בחברה. בלום, בן 50, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, החל את דרכו בתפקיד ניהולי בחטיבת סקודה ולאחר תקופה קצרה מונה למנהל החטיבה. בזמן כהונתו כמנהל הצליחה חטיבת סקודה בישראל לזנק לצמרת מותגי הרכב בישראל. לאחר כשש שנים בתפקיד מנהל חטיבת סקודה, כיהן בלום בשנים האחרונות כמנהל חטיבת פולקסווגן. הנהלת צ'מפיון מוטורס מודה לקובי בלום על פועלו ותרומתו הרבה להצלחת החברה בשנים האחרונות.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (7)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • אבי

  חביתי רכישה בפולקסווגן ונהל איתי משא מתן בחור בשם פרנסיס , לפי דעתי הוא לא מנושה אכזבה שוויצר ואני חושב שזה פשלה לרכוש מנהלים כמוהו

  כתובת URL מקוצרת:
 • אפי

  הלו אתם שם בצמפיון (בעיקר אתה מנהל השרות שקודם לסמנכ"ל)<br />בשביל מה יש לכם מוקד 6363*?<br />הנציגים לא יודעים לענות על שאלות טכניות ולא מחזירים תשובה.<br />זה מוקד זה?

  כתובת URL מקוצרת:
 • תום

  בבני ברק המרכז השירות זועתי נהלו אותי ויכוח מטופש על רכב חדש לחלוטין על גומיות בדלתות שלא רצו להחליף לי למרות המלצת הפחח כי פולצפגן לא מאשרים הלכתי למנהל בירושלים והוא התפוצץ מצחוק אני לא מגזים וישר החליף לי את הגומיות השם של המנהל הוא מחמוד בחור נהדר,אבל גם בירושלים עכשיו יש מנהל של נציגי השירות חדש שהוא קשוח מאוד ומנסה כמה שיותר לחסוך והוא מתווכח על כל דבר,מצחיק שההנהלה החדשה משנה לשנות את התדמית של החברה ועדין אתה ניתקל בשירות גרוע וזועתי כמו צמפיון בבני ברק

  כתובת URL מקוצרת:
 • מישהו

  אתה קצת חי בסרט, בתור אחד שעבד בעבר בסיאט ומכיר את גל בתור מנהל מכירות ארצי, ומנהל המותג... גל מזור הוא זה שהביא תוצאות למותג אחרי שהוא קיבל אותו מהידיים הכושלות של רמי חזן... רון בטש הגיע לסיאט לקראת 2013 כשהמותג כבר היה בעליה מטורפת ואין לו שום תרומה להצלחת סיאט בישראל... כנראה שיש לך איזשהו אינטרס להאדיר מישהו שלא מגיע לו בכלל קרדיט על שום צורה ואופן להצלחת סיאט בישראל. גל מזור הוא היחידי שיש לו קרדיט ואת כל הכבוד להבאת מותג סיאט למה שהוא היום...

  כתובת URL מקוצרת:
 • גאון הצפון!

  נכון גל עשה עבודה מדהימה בסיאט (בזכות רון בטש) ויעשה ככל הנראה עבודה מדהימה בפולקסווגן *** רק אם (רון בטש יחבור אליו) רון שהיה שותף מאוד בכיר , וניתן להוריד את המסכה ולומר את האמת רון ניהל בפועל את חטיבת סיאט , רון הוא זה שהיה חייב לקבל (ולא קיבל) את ההזדמנות שלו בסיאט בדיוק כפי שגל קיבל את ההזדמנות עם עזיבת המנהל הקודם לפולקסווגן . *** אם רון בטש לא ויחבור לגל מזור לצערנו ולצערו גל הוא יכשל בניהול חטיבת פולקסווגן . חבל !

  כתובת URL מקוצרת:
 • הלוואי שהשירות שלהם ישתפר.<br /><br />אם ישתפר, זה גם יסייע במכירות

  כתובת URL מקוצרת:
 • K

  עדיין ישארו חזירים

  כתובת URL מקוצרת: