טויוטה לנד קרוזר חוגג 10 מיליון יחידות

טויוטה לנד קרוזר
טויוטה לנד קרוזר סדרה 40 - עדיין עובד גם לאחר 50 שנה.

טויוטה מציינת 10 מיליון יחידות שנמכרו מרכב השטח המיתולוגי שלה, הלנד קרוזר, המיוצר במשך 68 שנים.

 

ביום שישי האחרון, חברת טויוטה הודיעה כי רכב הכביש שטח המיתולוגי שלה, טויוטה לנד קרוזר, עבר את רף 10 מיליון היחידות שירדו מפס הייצור. הלנד קרוזר הוא אמנם לא הדגם הנמכר ביותר של טויוטה, בתואר הזה מחזיקה כמובן הקורולה, אך הוא כן הדגם הוותיק ביותר של המותג הנמכר לאורך התקופה הארוכה ביותר (68 שנים), מאז שהוצג טויוטה "Jeep BJ" ב-1 באוגוסט 1951.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כמו לא מעט רכבי שטח גם הלנד קרוזר נולד כתוצאה מצרכים של הצבא, היפני במקרה הזה, עבורו פיתחו בטויוטה את ה-Jeeb BJ. טויוטה Jeep BJ הוצג כאב טיפוס בשנת 1951 אך ייצור מסחרי מלא החל רק בשנת 1953. בשנת 1954 ולאחר דרישה לשינוי השם מצד חברת ג'יפ האמריקאית, ניתן לדגם השם לנד קרוזר שנשאר איתו מאז ועד היום.

 

טויוטה לנד קרוזור
לכל מקום בכביש או בשטח (צילום: עמית חימוביץ')

כיום, הלנד קרוזר משווק בכ-170 מדינות וסך המכירות העולמיות לשנה מסתכם בכ-400,000 מכוניות. הלנדקרוזר תרם משמעותית להגברת האמון במותג טויוטה בעולם, וסלל את הדרך להרחבת ייצוא המכוניות של החברה. הודות לאמינות ולעמידות יוצאות הדופן שלו, ישנם אזורים שבהם היום עדיין משתמשים בלנד קרוזר סדרה 40, כ-50 שנה לאחר ייצורו.

לישראל הגיע הלנדקרוזר בשנת 1997 ומיד זכה להצלחה ולאהדה רבה. הדגם מוביל את מכירות סגמנט רכבי הכביש-שטח הגדולים (E-SUV) לאורך שנים ועד היום נמכרו בארץ כבר למעלה מ-24,000. רבים מהרכבים הראשונים שנמסרו עדיין נוסעים על כבישי ישראל והוא נחשב לרכב קשוח עם ביצועי שטח יוצאי דופן ועם זאת מציע נוחות, בטיחות וטכנולוגיה מתקדמת לשימוש יום יומי בכביש ועם המשפחה. גם בשוק היד השניה הלנד קרוזר מבוקש מאוד והוא כבר שנים רבות נחשב לאחד הרכבים עם שמירת הערך הטובה ביותר בישראל.

 

טויוטה JEEP BJ
JEEP BJ.

בימים אלו, מובילות החוויות שתיעדו לקוחות לנדקרוזר קמפיין מיוחד של יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל. במסגרת פעילות דיגיטל, תחת השם DRIVEN by Land Cruiser, הזמינה טויוטה את הגולשים לשתף בחוויות מיוחדות ומרגשות עם הלנדקרוזר.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (4)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • אהה

  הגיע הזמן ללנד קרוזר פארדו היברידי פלאג אין

  כתובת URL מקוצרת:
 • טויוטה

  ההפך הוא הנכון!!!

  א=י=ן=ע=ל=ט=ו=י=ו=ט=ה=!=!=!

  כתובת URL מקוצרת:
 • שפוי

  הלנדקרוזר הוא רכב כל כך מכוער שהדגם הראשון שרואים כאן בתמונה נראה עוד פחות מכוער ממנו.
  לא מובנת התופעה שכל כך הרבה אנשים שמים 400K על רכב כזה

  כתובת URL מקוצרת:
 • ג'יפאי

  שפוי

  בגלל החוכמה..כשתחכים תבין את התופעה.

  כתובת URL מקוצרת: