×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 888

ללא הסוואה: סקודה סופרב III החדשה

בעזרת עיבוד מחשב, כך צפויה להיראות סקודה סופרב III החדשה שתנחת אצלנו בשנה הבאה.

2015 סקודה סופרב החדשה

לאחר שסקודה פרסמה תמונות של הסופרב 2015 החדשה עם הסוואה מלאה ולאחר שהציגה סקיצות של הדגם, שילוב של השניים באמצעות עיבוד מחשב מאפשר לנו לקבל מבט "נקי" יותר אל עיצובה של הדור השלישי של המשפחתית הגדולה/מנהלים של סקודה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

החזית היא אמנם אותה חזית המוכרת לנו משאר דגמי סקודה, למעט עיצוב ייחודי במקצת לפנסים הראשיים, אך מהפרופיל ובמיוחד מאחור מדובר במהפכה עיצובית של ממש לעומת המראה "הבולשביקי" של הדגם הנוכחי וניכר שסקודה עומדת מאחורי ההבטחה שלה לעיצוב דינאמי ומודרני עבור הסופרב III החדשה.

 

אם הסופרב תמיד הייתה מכונית איכותית בתלבושת ארכאית, הדור השלישי של הדגם צפוי להציג את אותה איכות יחד עם רמה גבוהה של מרווח אחורי, תא מטען ענקי (625 ליטר בדגם החדש) ומנועים חזקים, רק שהפעם בעטיפה מושכת.

 

תזכורת: הסופרב החדשה מבוססת על פלטפורמת MQB והיא גדולה יותר מהדגם הנוכחי, במיוחד בסיס הגלגלים שצמח ב-8 ס"מ לכדי 2.84 מטר ותא המטען העצום שגדל ב-30 ליטר לכדי 625 ליטר. את הסופרב III ישרתו מגוון רחב של מנועי בנזין ודיזל חדשים בהספקים של בין 125-280 כ"ס יחד עם תיבת הילוכים ידנית או DSG כפולת מצמדים והנעה כפולה כאופציה עם חלק מהמנועים. כמו בדגם הנוכחי, הסופרב תוצע בשלוש תצורות: חמש דלתות האצ'בק, סטיישן ובגרסת פנאי "סקאוט" עם הגבהת מרכב והנעה כפולה כסטנדרט.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות