לקראת תערוכת פרנקפורט 2011 – חלק ראשון

תערוכת פרנקפורט ה-64 בפתח ואנו מביאים בפניכם סקירה של כל המכוניות החדשות הצפויות או הפחות צפויות אשר תוצגנה בתערוכה.

אודי A3 סדאן קונספט - הפעם גרסת הייצור יחד עם ה-A3 האצבק החדשה

תערוכת הרכב השנתית בפרנקפורט תיפתח ב-15 לספטמבר (עיתונאות) והשנה אנו צפויים להיחשף ללא מעט דגמים חדשים. על חלק מהדגמים אנו יודעים לספר בוודאות ועל חלק אחר אלו צפיות/השערות בלבד. כמו בכל שנה בשנים האחרונות, גם השנה חלק נכבד מהתצוגה יוקדש לנושא צריכת הדלק וזיהום האוויר, אך פחות בתחום רכבים חשמליים או היברידיים ויותר בתחום מנועי בנזין ודיזל יעילים וחסכוניים כדוגמת מנועיSkyActiv של מאזדה או מנוע ה-3 צילינדרים טורבו החדש של פורד.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אודי:

אודי קוואטרו קונספט - אולי תגיע בגרסת ייצור או כ-R4 חדשה

במרכז התצוגה של אודי תעמוד כמובן ה-A3 החדשה, כקונספט או גרסת ייצור אשר קדימון מוחשי שלה זכינו לראות בתערוכת ז'נבה האחרונה בדמותה של אודי A3 סדאן קונספט. אודי תחשוף גם את ה-S1 עם הנעה כפולה ומנוע 2.0TSI המשרת את הגולף GTI בהספק של כ-210-220 כוחות סוס. כמו כן, אודי תחשוף את מתיחת הפנים לאודי A4 שתזכה לגריל עוד יותר בולט ומוכרם ופנסים עם תאורת LED כמו בשאר דגמי אודי החדשים.

 

בתחום ההשערות, אנו מצפים לראות גרסת ייצור סופי של אודי קוואטרו קונספט או אודי R4 קונספט וולא ספק נצפה בעוד גרסה חשמלית כלשהי לאחד מדגמי אודי השונים.

 

 

ב.מ.וו:

ב.מ.וו i8

ב.מ.וו תחשוף רשמית את סדרה 6 גרן קופה, גרסת סדאן 4 דלתות קופה על בסיס סדרה 6 החדשה שתתחרה באודי A7 ובמרצדס CLS. הדגם החשוב ביותר של ב.מ.וו שיוצג בתערוכת (מעבר לסדרה i העתידית) זו כמובן סדרה 3 החדשה F30, שתציג לראשונה עבור סדרה 3 את מנוע ה-2.0 ליטר טורבו 4 צילינדרים בהספק של 245 כ"ס אשר יחליף את מנוע ה-6 צילינדרים האטמוספרי.

 

ב.מ.וו i3 ו-i8 שזה עתה נחשפו, יוצגו גם הם בתערוכה, זו כנראה הסיבה שהם הוצגו לפי התערוכה בכדי לא לגנוב את ההצגה לדגמים החשובים באמת, אלו שיכניסו כסף חדש לקופה כבר עוד השנה. עוד תציג ב.מ.וו את סדרה 1 החדשה ואת ה-M5 החדשה וכן לראשונה את M6 קופה החדשה.

 

ב.מ.וו תוסיף בשנים הקרובות את סדרה 2 ו-4 עבור דגמי הקופה והקבריולט של סדרה 1 וסדרה 3 בהתאמה. האם ב.מ.וו תחשוף דגם קונספט כאות פתיחה לשמות החדשים כמו Z2 למשל? נאלץ להמתין ולראות.

 

 

אלפא רומיאו:

אלפא רומיאו גוליה מחליפת ה-159 - עיבוד מחשב

אם אלפא רומיאו תפתיע אותנו ותציג את הג'וליה החדשה, אז זכינו, אך מכיוון שמנכ"ל פיאט לא מרוצה בינתיים מהעיצוב של מחליפת ה-159 סביר להניח שנסתפק בדגם כמו ה-אלפא רומיאו 4C בגרסה הקרובה לייצור סופי.

 

 

הונדה:

הונדה סיוויק 5 דלתות החדשה

הונדה תחשוף את הסיוויק האצ'בק 5 דלתות החדשה, שכיול המתלים שלה נעשה כולו באירופה והיא צפויה להציע התנהגות כביש טובה מבעבר. ניתן לצפות שהונדה תביא לתצוגה גם את ה-ג'אז סטיישן החדשה, אך מעבר לכך אנו לא צופים לדגמים חדשים אחרים. הונדה כמובן תציג גם את ה- CR-Z מיוגאן, גרסת הטורבו 200 כ"ס ל- CR-Z ההיברידית.

 

 

וולוו:

וולוו יוניברס קונספט - קדימון ל-S80 החדשה?

וולוו תחשוף מספר דגמי קונספט ודגמי ייצור עם הנעה היברידית כמו ה-V60 ההיברידית או ה-C30 החשמלית. בתחום הציפיות, אנו ללא ספק מקווים כבר לראות את ה-XC90 החדש או את ה- C30 החדשה וכןS80 קונספט.

 

 

יגואר:

יגואר XE החדשה

יגואר תחשוף את ה-XE קבריולט החדשה, שתאפשר ליגואר להתחרות באודי A5 או מרצדס E קלאס קבריולט. בתחום הציפיות, יגואר מפזרת כבר לא מעט זמן שמועות על בייבי XF, מתחרה חדשה לסדרה 3 ומרצדס C קלאס וכן על גרסאות נוספות ל-XF המצליחה.

 

 

יונדאי:

יונדאי ולוסטר - תשווק בחודשים הקרובים בישראל

מיודאי אנחנו לא מצפים לדגם חדש, אלא אם נופתע וה-i30 החדשה שאמורה להיחשף רק ב-2012 תוצג בתערוכה. מכיוון שעדיין מדובר באחד היצרנים הכי פורים בשנים האחרונות, אנו ללא ספק נזכה לכמה דגמי קונספט כולל יונדאי ולוסטר טורבו שכבר נחשפה עם מנוע 1.6 ליטר GDI טורבו בהספק של 208 כ"ס.

 

 

לנצ'יה:

לנציה תמא החדשה

לנצ'יה לא תחדש דבר ממה שכבר הספקנו לראות, אך כמובן שתציג את הדגמים החדשים שלה על בסיס דגמי קרייזלר: התמא והפלביה החדשות.

 

 

מאזדה:

מאזדה 3  - מתיחת פנים ומנועי SkyActiv חדשים

מאזדה תחשוף את מתיחת הפנים ל-מאזדה 3 שהיא מינורית לחלוטין, מה שבאמת חשוב ואפילו מהפכני עבור מאזדה אלו כמובן השתלת מנועי SkyActiv החדשים והחסכוניים. לראשונה, אנו נחשף כנראה גם למנוע ה-1.6 עם הטכנולוגיה החדשה שישווק עם מאזדה 3 המחודשת בישראל ברבע הראשון של 2012. עוד תציג מאזדה את הקרוסאובר החדש שלה CX-5 שנחשף מוקדם יותר השבוע ויהיה הרכב הראשון בישראל שישווק עם סדרת המנועים החדשה. בתחום ההפתעות, אולי MX-5 חדשה או RX8 קונספט?

 

חלק שני יפורסם בימים הקרובים.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות