מאזדה 5 החדשה - יש לנו מס ירוק, אבל אין לנו עם ירוק

דלק מוטורס שהחלה בשיווק מאזדה 5 החדשה, נאלצת להותיר אותנו עם מנוע מחודש אך ללא מערכת i-stop היכולה לחסוך עד כ- 20% מצריכת הדלק.

מאזדה 5 החדשה - זה לא שהיא לא רוצה, זה אנחנו שלא רוצים כאן את החיסכון

המיסוי הירוק אמור היה לעודד את הציבור לרכישת רכבים חסכוניים בצריכת הדלק ופחות מזהמים. על המיסוי הירוק ורתימת העגלה לפני הסוסים, כלומר לפני האירופאים שאנו "שותפים" להם בשוק הרכב, כבר כתבנו בעבר ולא נרחיב. דלק מוטורס, שהחלה בשיווק מאזדה 5 החדשה, בשל הטעם הישראלי המובהק בהעדפתו תיבת הילוכים אוטומטית על תיבת הילוכים ידנית, נאלצה להשאיר את הגרסה עם מערכת i-Stop המשודכת לתיבה הידנית בלבד באירופה, ולהביא לכאן את הגרסה האוטומטית בלבד שלא מצוידת במערכת זו.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מאזדה 5 החדשה 2011 - הפרטים המלאים

מדוע מאזדה לא ציידה את ה-5 האוטומטית החדשה במערכתi-stop, שבשילוב עם התיבה הידנית, חסכונית בכ-20%!! לעומת התיבה האוטומטית? כי באירופה רכב משפחתי מובהק כמו מיניוואן, נועד להיות בראש ובראשונה חסכוני (אפילו רכבי יוקרה). באירופה, למעט מדינה אחת או שתיים, אין כלל אופציה לתיבה אוטומטית ובשביל המדינה הקטנה שלנו, למרות מכירות מאוד מוצלחות של מאזדה בישראל, מאזדה לא שידכה את המנוע בגרסה האוטומטית למערכת עצור/סע i-Stop.

 

אז כרגיל, נשארנו עם מס ירוק, שלא תורם שום דבר ירוק, ומכוניות בגרסאות לא חסכוניות, למרות שאנחנו הכי לא אוהבים שעובדים עלינו. פלא שמתייחסים אל ציבור בעלי המכוניות כפרה חולבת ומעלים את מחירי הדלק כל שני וחמישי? איך כתב המשורר? "הציבור מטומ.. ולכן הציבור ישלם".

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לירון

    למעשה בחו"ל כל ההטבות של המס הירוק הולכות לכיס של האזרח (זיכוי במס או אגרה שנתית נמוכה), כאן הן ניתנות ליבואן הרכב שלמעשה יכול לעשות עם ההטבה מה שבא לו כלומר הוא גם יכול להשאיר 1000-2000 ש"ח ביד שלו.

    כתובת URL מקוצרת:
  • Homeless

    טעות גדולה. כל המטרה של המס הירוק היה להעשיר את קופת המדינה, והמטרה הזו הושגה.<br />המס הירוק דפק ובגדול, את מנועי הדיזל הכי חסכוניים והכי ירוקים. איפה הם ? נכון, רק באירופה.<br />דוגמה הכי טובה ה-GREEN LINE של סקודה.

    כתובת URL מקוצרת: