סקירה: לקראת תערוכת פרנקפורט 2013

פיג'ו 308 החדשה, מאזדה 3 החדשה, מרצדס GLA ועוד, הם חלק מהדגמים החדשים אשר יוצגו השנה תערוכת פרנקפורט 2013 בחודש הבא.

סובארו WRX קונספט תוצג בתערוכת פרנקפורט 2013

תערוכת פרנקפורט הקרובה שתיפתח בחודש הבא (12-22.09) נחשבת לאחת מתערוכת הרכב הגדולות והחשובות בעולם, במיוחד עקב היותה התערוכה הביתית של תעשיית הרכב הגרמנית. ככזו, אנו צפויים לפגוש בתערוכה מספר גדול של דגמי קונספט ודגמים חדשים שיעשו את הופעת הבכורה העולמית שלהם בתערוכה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למרות הפתיח המעודד, מכיוון שהשוק האירופאי עדיין לא התאושש מהמשבר הכלכלי של 2008, אנחנו כבר יודעים לומר שמספר יצרנים חשובים (פולקסווגן, ב.מ.וו ומרצדס), שומרים חלק נכבד מהפרימיירות לתערוכת חשובות אחרות כגון תערוכת לוס אנג'לס (נובמבר 2013) או תערוכת שנגחאי.

 

 

אודי: אודי A8 החדשה.

אודי תחשוף בתערוכת פרנקפורט את ה-A8 החדשה/מחודשת שתוצג לאחר מתיחת פנים מקיפה הן בגרסאות הרגילות והן בגרסת הביצועים S8. יחד עם ה-A8 החדשה, אודי צפויה להציג גלגול מתקדם יותר לקונספט המרהיב אודי קוואטרו, קונספט שהוצג בתערוכת פריז 2010 כמחווה ל-30 שנה לדגם הקוואטרו הראשון של אודי.

 

ב.מ.וו: יותר מידי דגמים חדשים.

ב.מ.וו סדרה 4 קופה

ב.מ.וו כניראה שתחלוק את הופעות הבכורה של הדגמים החדשים שלה בין תערוכת פרנקפורט לתערוכת לוס אנג'לס, פשוט כי יש לה יותר מידי דגמים חדשים/מחודשים להציג: ב.מ.וו X4, ב.מ.וו M3 סדאן החדשה, ב.מ.וו M4 (גרסת הקופה של ה-M3), ב.מ.וו סדרה 2 בגרסאות הקופה והקבריולט, ב.מ.וו סדרה 1 GT, ב.מ.וו X5M וכן את ב.מ.וו סדרה 4 קבריולט כהמשך ישיר ל-ב.מ.וו סדרה 4 קופה החדשה ששיווקה החלק רק לאחרונה. רשמית, ב.מ.וו הודיעה לאחרונה שבפרנקפורט היא תציג את גרסת הייצור של ה-i8 (מכונית הספורט היברידית), את ה-i3 החשמלית שנחשפה לאחרונה, את ב.מ.וו סדרה 4 קופה ואת ה-X5 החדש/מחודש שזכה לאחרונה למתיחת פנים.

 

הונדה: סיווק סטיישן וג'אז החדשה.

הונדה ג'אז החדשה

הונדה תציג בתערוכה את גרסת הסטיישן לסיוויק האצ'בק, גרסה שמזה שנים לא הוצעו עם הדגם ותאפשר להונדה להתחרות בסגמנט המשפחתיות סטיישן הפופולרי באירופה. הסיוויק סטיישן תוצע עם אותם מנועים של דגם ההאצ'בק (1.8 ליטר בנזין ו-1.6 ו-2.2 ליטר דיזל) אך לראשונה עם מערכת מתלים אדפטיבית ייחודית. הונדה ג'אז החדשה שנחשפה לאחרונה ביפן, צפויה גם היא לעמוד במרכז הבמה של הונדה.

 

טויוטה לא צפויה להציג דגם מיוחד, את הדגם השני בחשיבותו עבור המותג – טויוטה פריוס – היא צפויה להציג בדורה הרביעי בתערוכת לוס אנג'לס.

 

יגואר: קונספט לקרוסאובר עתידי.

לאחר הכישלון של יגואר להציג בעבר ספורט סדאן יוקרתית (X טייפ), יגואר - תחת הבעלות ההודית החדשה שעושה לה רק טוב - צפויה להציג קונספט למתחרה לסדרה 3 כדגם עתידי שימוצב מתחת ל-XF הסאלונית. חרושת השמועות ברשת, מספרת שיגואר צפויה בנוסף להציג את ה-Q טייפ, קונספט לקרוסאובר עתידי לחברה בגזרת ה-X5 ואודי Q5.

 

 

יונדאי: i10 חדשה.

יונדאי צפויה להציג שלושה דגמים חדשים בזמן הקרוב (המיועדים גם לאירופה): i10 החדשה, i20 החדשה וקרוסאובר עירוני ראשון ליונדאי על בסיס ה-i20 החדשה. הדגם בעל הסבירות הגבוהה ביותר שיוצג בפרנקפורט הוא ה-i10 החדשה ולמרות ששני הדגמים האחרונים נצפו תחת מעטה הסוואה במספר הזדמנויות שונות, יונדאי לא צפויה להציגם בתערוכה. את ה-i35 החדשה/מחודשת שתיחשף בקוריאה לקראת סוף החודש, יונדאי תציג בחודש נובמבר הקרוב בתערוכת לוס אנג'לס.

 

מאזדה: מאזדה CX-3 קונספט?

מאזדה 3 החדשה

אמנם הדגם הבא בתור להתחדש במאזדה זו הסופרמיני מאזדה 2, אך בשל השת"פ עם טויוטה (גרסת סדאן ליאריס על בסיס מאזדה 2 הבאה לשוק האמריקאי) הצגתו של דגם זה צפויה להתעכב לשנה הבאה. אנחנו כן מצפים ממאזדה, מעבר כמובן להצגתה של מאזדה 3 החדשה, להציג קונספט למאזדה CX-3 – קדימון לקרוסאובר עירוני ראשון לחברה.

 

 

מרצדס: קרוסאובר קומפקטי - GLA.

מרצדס חידשה במהלך השנתיים האחרונות את כל צי הדגמים שלה ולאחרונה הציגה את ספינת הדגל החדשה שלה – מרצדס S קלאס החדשה ואת גרסת הביצועים S63 AMG. למרות זאת, למרצדס יש עוד כמה דגמים להציג: C קלאס החדשה שיתכן ותוצג בפרנקפורט, אך סביר להניח שאת מרכז הבמה יתפוס הקרוסאובר הקומפקטי החדש GLA, המבוסס על ה- קלאס החדשה ויתחרה באודי Q3 ו-ב.מ.וו X1.

 

ניסאן: קשקאי החדש.

ניסאן קשקאי החדש (עיבוד מחשב)

ניסאן תציג בפרנקפורט את הדגם החשוב ביותר עבורה לשוק האירופאי - הקשקאי 2014 החדש, שיהיה הדגם הראשון בניסאן למקבל את פלטפורמת CMF המודולרית החדשה של רנו-ניסאן, וישווק יחד עם מנועי טורבו של רנו. יחד עם הקשקאי, ניסאן תציג את המיקרה החדשה שזכתה לאחרונה למתיחת פנים וכן את הנוט החדשה. זמנו של הג'וק להתחדש כבר הגיע, כך שלא נופתע אם ניסאן תחשוף עדכון לדגם. ניסאן צפויה בנוסף להציג בזמן הקרוב את הטידה האצ'בק החדשה בגרסתה האירופאית (משווקת כניסאן פולסר בשווקים אחרים), אך אנחנו לא יודעים לומר האם תערוכת פרנקפורט זה המועד בו ניסאן בחרה לחשוף את הדגם.

 

סובארו: WRX קונספט.

סובארו הודיעה על כך שהיא תביא לתערוכת פרנקפורט את ה-WRX קונספט שהוצגה כבר לפני מספר חודשים, אנחנו דווקא היינו מצפים כבר לראות את דגם הייצור הסופי.

 

סוזוקי: SX4 החדש.

לאחרונה התבשרנו שסוזוקי תציג את הקונספט IV-4, קונספט לקרוסאובר עירוני - ככל הניראה הג'ימיני הבא. יחד עם הקונספט סוזוקי תציג את הסוויפט החדשה/מחודשת לאחר מתיחת פנים וכן את ה-SX4 S-CROSS החדש.

 

סיאט: לאון סטיישן וקופרה.

סיאט תציג בבכורה עולמית בפרנקפורט את סיאט לאון ST – גרסת הסטיישן של הלאון האצ'בק החדשה, זו האחרונה תשווק כבר בקרוב בישראל. יחד עם גרסת הסטיישן סיאט צפויה להציג את הגרסאות הספורטיביות של הלאון החדשה, הקופרה והקופרה R על בסיס הלאון SC שלוש דלתות החדשה.

 

סיטרואן: C4 גרנד פיקאסו החדש.

סיטרואן C4 גרנד פיקאסו החדש

סיטרואן תציג בתערוכת את ה-C4 פיקאסו ו-C4 גרנד פיקאסו החדשים. יחד עם דגמים אלו, סיטרואן צפויה להציג קונספט שיעשה שימוש במערכת ההנעה ההיברידית אוויר החדשה של החברה שתצא לשוק בשנה הבאה. בנוסף, סיטרואן תציג גלגול מתקדם לקונספט לקרוסאובר היוקרתי DS WILD RUBIS אשר הוצג לפני כשנתיים בתערוכת שנגחאי.

 

סקודה: מתיחת פנים ליטי?.

סקודה תציג בפרנקפורט את גרסת ההאצ'בק (ספורטבק) לראפיד אשר נחשפה לאחרונה, יחד עם האקטביה החדשה והסופרב החדשה/מחודשת שנחתה זה עתה בישראל ובחודש הבא תצטרף אליה האוקטביה. בתחילת שנה הבאה סקודה תחל בשיווקו של היטי המחודש כך שאנו מצפים להצצה ראשונה לדגם המחודש. מה עם פאביה חדשה? זה כניראה שיקרה רק בשנה הבאה שכן הפאביה תבוסס על פלטפורמת MQB החדשה אותה היא תחלוק עם האיביזה והפולו החדשות.

 

פולקסווגן: אולי הגיע הזמן לשירוקו החדשה?.

עבור פולקסווגן מדובר בתערוכה ביתית ואין ספק כי היא צפויה להציג מספר דגמי קונספט או גרסאות מיוחדות לדדגמיה הרגילים (אפ GT ואולי גולף R למשל?), אך היא לא צפויה להציג דגם ליבה חדש, למרות שאנו מצפים לראות את השירוקו החדשה וכן את הפאסאט החדשה בתקופה הקרובה.

 

פיג'ו: פיג'ו 308 החדשה.

פיג'ו 308 החדשה

פיג'ו אמנם כבר חשפה את ה-308 החדשה לפני מספר חודשים, אך הדגם החשוב הזה עבור פיג'ו יתפוס את מרכז הבמה של החברה. יחד עם ה-308, פיג'ו צפויה להציג מתיחת פנים מקבילה לקרוסאובר פיג'ו 3008 וכן למיניוואן 5008. יחד עם דגמים אלו, פיג'ו תציג את מנוע ה-1.2 טורבו שלושה צילינדרים החדש שלה אשר ישווק ביחד עם ה-308.

 

קיה: ספורטאז' החדש.

לאחרונה חשפנו את הספורטאז' המחודש אשר הוצג בשוק הבית הקוריאני ואנו מצפים לראות את הדגם המחודש גם בתערוכת פרנקפורט כאחד הדגמים החשובים של קיה בשוק האירופאי. הספורטאז' המחודש לא יהיה שונה משמעותית מזה היוצא, כל שבעוד העיצוב החיצוני והפנימי לא השתנה, הוא כן יציג שיפור בפרטים הקטנים כגון בידוד רעשים משופר וכיול שונה למתלים ולהיגוי, מנוע 2.0 ליטר GDI, פתחי מיזוג למושבים מאחור, אפשרות להטיית המושבים מאחור ועוד. יחד עם הספורטאז' המחודש, קיה תציג את הפרו-סיד GT ואת הסיד GT ששיווקן באירופה החל לאחרונה.

 

רנו: מגאן החדשה.

רנו מגאן, חדשה או מחודשת?

רנו תציג בתערוכת פרנקפורט את המגאן החדשה. מה שאנחנו לא יודעים לומר עדיין האם מדובר במגאן 4 החדשה שתעשה שימוש בפלטפורמת CMF המודולרית או שמדובר במתיחת פנים בלבד שתיישר קו עם שפת העיצוב הנוכחית של רנו. יחד עם המגאן החדשה, רנו צפויה להציג גרסת מתקדמת לקונספט טווין-Z כהצצה לטווינגו הבאה הצפויה להיות שונה ומיוחדת כמו הדור הראשון של הטווינגו.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • אלי

    אני כבר מחכה למגאן החדשה

    כתובת URL מקוצרת: