רכישת ביטוח רכב באינטרנט

שרות חדש של wobi מאפשר לכם לקבל online הצעות מכל חברות הביטוח הגדולות ולבצע השוואת מחירים אמיתית.

wobi - סוכנות ביטוח אינטרנטית בשקיפות מלאה

תופעת רכישת ביטוחים באינטרנט זוכה לפופולאריות רבה בעולם, באנגליה לבדה מגיעות מכירות הביטוחים הפשוטים, כגון: ביטוחי הרכב באינטרנט לכדי 50% מסך המכירות של השוק, כאשר 80% מתוכם נרכשים באמצעות אגרגטורים שמאגדים על פלטפורמה אחת מספר חברות ביטוח.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בארץ המצב קצת שונה רכישת ביטוחי רכב באינטרנט עדיין לא זוכה לפופולאריות גדולה. ייתכן שמשום שעד כה ניתן היה לרכוש ביטוח רכב אונליין דרך אתרי LEAD, אשר מבטיחים הצעות מחיר אך בפועל מקיימים פחות מההבטחות בנוסף תהליך רכישת הביטוח הוא מסורבל וארוך.

 

כיום כמעט בכל עולמות התוכן והצריכה של הלקוחות יש שקיפות וזרימת מידע מקוונת. לקוחות יכולים להשוות מחירים וספקים בזמן אמיתי באמצעים מגוונים, לרבות האינטרנט. זרימת המידע והשקיפות מאפשרים ללקוחות לקנות את המוצר המתאים עבורם במחיר המשתלם ביותר.

 

אחד העולמות היחידים שמצב זה אינו אפשרי כיום הוא עולם הביטוח. לקוחות לא מכירים את חברות הביטוח אלא את הסוכן שהלקוח עובד מולו. החברות היחידות שהלקוחות כן מכירים הן החברות הישירות (555, 9000000 וAIG) מאחר והן היחידות שמשקיעות במיתוג. הלכה למעשה חברות אלו קטנות בהשוואה לשוק".

 

בחיי היומיום לקוחות הסוכנים מקבלים הצעה מחברה אחת ,שהיא בד"כ החברה העיקרית איתה עובד הסוכן. לקוחות שכן רוצים לעשות השוואה, מבצעים אותה רק מול אחת מהחברות הישירות. הלכה למעשה הלקוח עושה השוואה בין 2-3 חברות לכל היותר.

 

מעבר לזה שההשוואה היום היא מאוד מאוד מסורבלת היא גם לא מספיקה. בעולם ביטוח כללי יש חשיבות למספר החברות שמשווים ביניהן. ככל שמשווים בין יותר כך גדל משמעותית הסיכוי שהלקוח יימצא את ההצעה הכי זולה בשוק.

 

לדברי זוריק אונגר, מיוזמי אתר wobi המהווה סוכנות ביטוח אינטרנטית, "את הצורך של הלקוחות להשוואה ניתן לראות בכך שכ20% ממחדשי פוליסות רכב בחודש משאירים פרטים באתרי לידים. במדינות מערביות בעולם, בראשן אנגליה, אתרים מסוג וובי מאוד פופולאריים ואחראיים לשיעורים ניכרים מהמכירות. באנגליה האגרגטורים אחראיים ל-50% מהמכירות של הביטוחים הפשוטים".

 

האתר מרכז עבור הגולש ביטוחים כגון: ביטוח רכב, ביטוח דירה וביטוח נסיעות לחו"ל. האתר מהווה  אגרגטור ( משווה מחירים והצעות ) ומשמש כסוכנות ביטוח אינטרנטית אמיתית הפועלת בפורמט הזה לראשונה בארץ ברישיון המפקח על הביטוח בישראל.

 

באמצעות האתר חווית הרכישה הופכת לפשוטה ומהירה באמצעות  ריכוז הצעות ממגוון רחב של חברות הביטוח המובילות בארץ, כך שתוך דקות ניתן לרכוש את הביטוח הטוב והמשתלם ביותר לפי צרכיו ונוחיותו של הצרכן.כך נחסך לגולש התהליך הארוך והמורכב המלווה לרוב רכישה אינטרנטית.

 

תהליך רכישת והשוואת מחירי ביטוח באתר הוא מהיר, קל ונוח לשימוש ואינו דורש בשלבי קבלת ההצעות השארת פרטים אישיים כמו: טלפון, אי-מייל ופרטי הזדהות נוספים. העובדה שהאתר מאגד תחת קורת גג אחת הצעות ממירב חברות הביטוח בישראל מבטיחה ברוב המקרים מחירים אטרקטיביים ביותר.הכוח עובר לצרכן והוא יכול לבחור את הפוליסה המתאימה לו ולצרכיו.בנוסף האתר מציע שירות לקוחות המעניק תמיכה ושירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לנוחיות הצרכנים. במהלך תקופת הפוליסה, בדגש על מקרים לא נעימים בהם נדרשת הפעלת הביטוח (תביעה).

 

כתובת האתר: www.wobi.co.il

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות: