לנשיא ברק אובמה יש חוב על זיהום האוויר בלונדון

ראש עיריית לונדון מחייב את שיירת הנשיא אובמה במס הגודש הלונדוני ויגיש את החשבון לשגרירות האמריקאית.

החיה של הנשיא אובמה תחויב במס הגודש הלונדוני

נשמע קצת הזוי?, בהחלט, אך לכל מי שיצא קצת להכיר את בוריס ג'ונסון, ראש עיריית לונדון הירוק הקיצוני, מבין שהסיפור הזה אמיתי לחלוטין. בביקורו האחרון של הנשיא אובמה בממלכה הבריטית, חצתה שיירת הנשיא את העיר לונדון באזור ובשעות בהן מוטל מס הגודש בגובה של כמה עשרות שקלים לכל רכב. לפיכך מצהירים מעיריית לונדון שאת חשבונית מס הגודש הם ישלחו לשגרירות ארה"ב בלונדון.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

דובר אמריקאי ציין "באופן עקרוני, כל דיפלומט פטור מתשלום כל מס שכזה על פי אמנת וינה המסדירה יחסים דיפלומטיים בין מדינות. שגרירות ארה"ב בלונדון, באופן מצפוני מכבדת את החוקים בבריטניה כולל תשלום קנסות חניה ותעבורה, למרות שהיא לא מחויבת לכך.”

 

בוריס ג'ונסון עצמו דן בנושא הזה עם הנשיא ברק אובמה בארוחה חגיגית בארמון בקינגהם. ראש העיר הסביר את הנושא: הכבישים בעיר לא היו סגורים בעת במעבר שיירת הנשיא, כך שהוא מחויב לשלם. החיה (כך נקראת הלימוזינה בת ה-8 טון של הנשיא) תשלם את המחיר, אני שמח לומר. בביקור האפיפיור רחובות העיר היו סגורים, כך שלא היה צורך לחייב את הפופמוביל, במקרה של הנשיא אובמה, זה שונה.

 

נכון להיום לשגרירות האמריקאית חוב של כ-9 מיליון דולר שנצבר על קנסות על אי תשלום מס הגודש שלא שלומו מאז החלו לגבות בלונדון את אותו המס. השגרירות האמריקאית לא לבד בנושא ולכל הנציגויות הזרות בלונדון ישנו חוב מצטבר של 83 מיליון דולר על אי תשלום מס הגודש.

 

למי שפספס, הלימוזינה המשוריינת של אובמה נתקעת על רמפה קטנה ביציאה מהשגרירות.

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/yo5zH0Il8B0?rel=0{/iframe}

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות