אודי ישראל: waze כחלק אינטגרלי מחבילת המולטימדיה

דגמי אודי בישראל יוצעו עם  מערכת הניווט של WAZE כאופציה, כולל ממשק בעברית וכרטיס סים לשנה חינם.

אודי ישראל waze

חטיבת אודי, מבית צ'מפיון מוטורס, משיקה השבוע לראשונה בישראל את מערכת הניווט המקוונת Waze כחלק אינטגרלי ממערכות המולטימדיה המקוריות. המערכת שתכלול ממשק בשפה העברית, תוצע כאופציה למעוניינים וכוללת מחשב אנדרואיד 4.2 שפותח במיוחד לחברת אודי העולמית ומתאם פתיחת מסך המשתלבים במערכת המולטימדיה. המחשב מתוכנת להפעיל את אפליקציית Waze בלבד, על מנת שלא תהיה קיימת אפשרות להוסיף תכנים שונים היכולים לצור הסחת דעת העלולה לצור סכנות בנהיגה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מחיר המערכת יחל מ- 5,500 שקל, מחיר זה כולל SIM CARD PRE PAID לשנה מלאה של חברת אורנג' . לאחר השנה הראשונה יהיה תשלום קבוע בגובה 25 שקלים כולל מע"מ לחודש, ללא כל התחייבות, כשלאחריה יהיה ניתן להחליף כרטיס ה-SIM לכל חברה אחרת. המערכת מקבלת הזנה מהסוללה של הרכב והיא ניתנת להפעלה על ידי לחיצת כפתור. המערכת מוצעת כבר עכשיו בדגמי A6, A7, Q7, A8 כשתוך כחודשיים צפויה להיכנס לכל דגמי המותג.

 

ניב אורון, מנהל חטיבת אודי ישראל: "כמותג שחדשנות טכנולוגית היא נר לרגליו, אנו גאים להיות הראשונים בישראל להשיק את מערכת הניווט המקוונת Waze. חדשנות המערכת נמדדת ביתרון העדכון המקוון בזמן אמת והיכולת לחזות עומסי תנועה, זאת בניגוד למערכות הניווט הקיימות כיום שאינן מקוונות כמו Waze בנושא עומסי תנועה ועולות למעלה מכפול במחיר".

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • אהרון

    בשוק האפטרמאקט זה כבר קיים יותר משנה שלא נדבר על מערכות מולטמדיה שיש כבר 3 שנים בשוק ועולות הרבה פחות וחוץ מזה קאיה השיקה את זה לפני כמה חודשים

    כתובת URL מקוצרת:
  • דני

    על מה הוא מדבר?

    כתובת URL מקוצרת: