אודי עושה סדר בשמות הדגמים שלה - מחליפה את כיתוב הנפח

אודי משנה את שמות הדגמים שלה
קבוצת הפסק במקום כיתוב נפח המנוע.

אודי מסירה את כיתוב נפח המנוע משמות הדגמים שלה ומעתה היא תצמיד לכל גרסה מספר דו ספרתי המציין את קבוצת הספק, כך לדוגמה דגמים עם מנועים בהספקים של 108-128 כ"ס יישאו את הקידומת 30.

 

אודי מודיעה על שינוי בשמות גרסאות הדגים שלה כך שמעתה הכיתוב על הדגם יציג את קבוצת ההספק של גרסת הדגם ולא את נפח המנוע, כפי שהיה עד היום. השינוי יכלול את כל דגמי המותג החל מה-A1 ועד ל-Q7, למעט דגמי ה-S וה-RS וכן ה-R8. אודי A8 החדשה תהיה הראשונה לשאת את הכיתוב החדש.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפי השיטה החדשה במקום כיתוב נפח המנוע, לכל קבוצת הספק יוצמד מספר החל מ-25 ועד ל-70 בקפיצות של 5 כך שמנועים בהספקים של 108-128 כ"ס לדוגמה יזכו לקידומת 30. לדוגמה: אודי A1 המצוידת במנוע 1.0 TFSI עם 95 כ"ס יופיע הכיתוב 25 TFSI במקום 1.0 TFSI ואילו באודי A3 עם אותו המנוע אך בהספק של 115 כ"ס יופיע הכיתוב 30 TFSI במקום 1.0 TFSI. דגמים בהספקים של מעל ל-530 כ"ס יישאו את המספר 70.

עד לקיץ 2018, אודי מצפה ליישם את השינוי בכל דגמי המותג. לפי אודי, בשל ריבוי טכנולוגיות ההנעה כיום, במיוחד עם כניסה של דגמים היברידיים וחשמליים e-tron, נפח המנוע כבר לא מייצג את מדד הביצועים של הדגם ולכן בחרו בחרה במבנה שונה לשמות גרסאות הדגמים אשר מציגים כעת את קבוצת ההספק של הדגם.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • זיגי

    עוד שיטה שימנע מערבים וערסים לגנוב מכוניות...?

    כתובת URL מקוצרת: