אודי רומזת (שוב) על ה-A8 החדשה

אודי A8 החדשה לשנת 2014, תוצע עם תאורת LED מתקדמת ומיישרת קו בתחום זה עם מרצדס S קלאס החדשה.

אודי A8 החדשה

אודי תחשוף בעוד 10 ימים אתה-A8 החדשה (2014) לאחר מתיחת פנים לדגם הצפויה להיות מקיפה במיוחד זאת בכדי שאודי A8 תוכל להציב תחרות של ממש מול מרצדס S קלאס החדשה שהוצגה לאחרונה. את הופעת הבכורה לקהל הרחב, תעשה ה-A8 החדשה/מחודשת בתערוכת פרנקפורט בחודש הבא.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עד לחשיפה הרשמית, אודי רומזת לנו מידי פעם על העתיד להתחדש בדגם והפעם, היא חושפת את תאורת החזית החדשה של הדגם המבוססת על תאורת LED מלאה ומתקדמת במיוחד בדיוק כמו ב-S קלאס החדשה.

 

אחד היתרונות הגדולים בשימוש בתאורת LED כתאורה ראשית (המורכבת מכמה עשרות של יחידות תאורה) הוא יכולת השליטה באלומת האור ובכל יחידה בכל צד, בנפרד. כך כמו ב-S קלאס, התאורה הראשית עובדת באופן אוטו' לחלוטין ומאפשרת לנהג ליהנות מעוצמת תאורה מרבית זאת מבלי לסנוור משתמשים אחרים בדרך.

 

 

מערכת התאורה המתקדמת משולבת במערכת לזיהוי הולכי רגל (כמו ב-S קלאס) המאירה בזרקור הולכי רגל בדרכים חשוכות ומפנה את תשומת הלב של הנהג אל האובייקט. במקביל אל ה-A8, אודי תחשוף גם את גרסת הביצועים של הדגם ה-S8, אשר תוצע כסטנדרט עם בלמים קרמיים.

 

את הבכורה בשימוש בתאורת LED מלאה, Adaptive High Beam - התאמת עוצמת התאורה אוטו' בהתאם לתנועה מסביב צריך לשייך לספינת הדגל של לקסוס, ה- LS 600h אשר צוידה במערוכת אלו עוד ב-2008.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות