אופל אדם S – גרסת ביצועים לאדם

גרסת הביצועים של אופל אדם נחשפת לראשונה, מצוידת במנוע בהספק של 150 כ"ס ותתחרה ב-500 אבארט של פיאט.

אופל אדם S

המכונית העירונית המסוגננת של אופל  - אופל אדם -תעשה השנה עלייה לישראל. בתערוכת ז'נבה הנפתחת מחר (יום ג'), אופל תציג את גרסת הביצועים של הדגם – אופל אדם S, שתתחרה בעיקר בגרסאות האבארט לפיאט 500. יחד עם האדם S החדשה, אופל תציג בז'נבה גם את האדם רוקס וכן את מנוע ה-1.0 טורבו החדש של אופל.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לקרב מול ה-500 אבארט, האדם S מציבה בחרטומה מנוע 1.4 טורבו בהספק מרבי של 150 כ"ס ומומנט מרבי של 22.4 קג"מ. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים ידנית והמהירות המרבית עומדת על 220 קמ"ש (נתון התאוצה עדיין לא נחשף). לשם ההשוואה, ל-500 אבארט גם כן מנוע 1.4 טורבו אך בהספק של 135-140 כ"ס ו-21 קג"מ.

 

יחד עם המנוע, האדם S זוכה במתלים בכיול ספורטיבי, בלמים מחוזקים וחישוקי סגסוגת "18 עם צמיגים במידות של 225/35. לטובת המראה הספורטיבי, האדם S מקבלת פגושים בעיצוב ספורטיבי, כיתוב ADAM S על קורת C וספוילר גג שמעבר לתוספת הוויזואלית מספק כוח הצמדה לחלקה האחורי של האדם.

 

בתא הנוסעים, הנהג יניח את ישבנו על מושבי ספורט של רקארו ומולו ימצא גלגל הגה ספורטיבי. תפירה בחוט אדום על המושבים, בדלתות ועל גלגל ההגה וידית ההילוכים תוסיף לתחושה הספורטיבית יחד עם גימור בהתאם לדשבורד.

 

את הפרטים המלאים על הדגם, אופל תחשוף בתערוכה.

 

 

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות