אופל מציגה מנוע 1.6 טורבו דיזל חדש

המנוע החדש יחליף את מנוע ה-1.7 ליטר דיזל הוותיק וכן את הגרסאות החלשות של מנועי ה-2.0 ליטר דיזל.

אופל קסקדה - הקבריולט החדשה של אופל

לאחר שאופל הציגה בשנה שעברה את מנוע ה-1.6 ליטר טורבו SIDI ( הזרקת דלק ישירה) מסדרת מנועי ה-MGE החדשים, אופל משיקה את מנוע הטורבו דיזל החדשה של החברה – 1.6 CDTI  ECOTEC – העומד כבר כיום בתקן אירו 6.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מנוע הדיזל החדש, שיוצע בתחילה בהספק של 132 כ"ס ו-32.6 קג"מ, יוציא לגמלאות את מנוע ה-1.7CDTI הוותיק של החברה וכן את הגרסה החלשה של מנוע ה-2.0 ליטר טורבו דיזל, כאשר המנוע החדש חסכוני ממנוע זה בכ-10%.

 

אל שני מנועים אלו, יצטרף השנה גם מנוע ה-1.4 ליטר טורבו החדש שיוצע הפעם עם הזרקת דלק ישירה ויהיה חסכוני מהמנוע הנוכחי. מנועים חדשים אלו (ומנועים קטני נפח חדשים בהמשך -SGE), הם חלק מתהליך ההבראה המקיף שעוברת החברה אשר תציג עד סוף 2016, לא פחות מ-23 דגמים חדשים ו-13 יחידות הנעה חדשות.

 

כבר בשנה החולפת נחשפנו אל מספר רב של דגמים חדשים מבית אופל הכוללים, בין היתר, את משפחת האסטרה המחודשת עם התוספת של האסטרה סדאן (ברלינה) החדשה, אופל אדם העירונית ואופל מוקה - הקרוסאובר העירוני. אל דגמי ליבה אלו, הצטרפה השנה מכונית קבריולט מרהיבה – אופל קסקדה ובהמשך השנה נחשף אל מתיחת הפנים לאופל אינסיגניה ולקראת 2014, אנו צפויים לראות קרוסאובר חדש לאופל, שיחליף את האנטרה המזדקן.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות