אופל קסקדה בישראל – מחיר החל מ-300 אלף שקל

אופל קסקדה, מכונית הקבריולט החדשה של אופל, תוצע בישראל עם מנוע 1.6 טורבו 170 כ"ס ורמת אבזור גבוהה.

אופל קסקדה

אופל ישראל, מתחילה בישווקה של אופל קסקדה, מכונית הקבריולט החדשה של אופל שתוצע בישראל עם מנוע 1.6 טורבו, תיבת 6 הילוכים אוטו' וברמת אבזור אחת גבוה, כל זאת במחיר של 299,990 שקל.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקסקדה, שהוצגה לפני כשנה ומבוססת על האסטרה אך משודרגת בכל הקשור לאיכות החומרים והגימור, בעלת גג נפתח רך שפתיחתו אורכת רק 17 שניות (19 שניות לסגירתו) ובזכות השימוש בגג רך, פעולת הסגירה/פתיחה אפשרית עד למהירות גבוה יחסית של 60 קמ"ש. את הגג ניתן לפתוח דרך כפתור ייעודי בתא הנוסעים או דרך השלט.

 

הקסקדה תשווק בישראל עם מנוע 1.6 ליטר טורבו SIDI החדש של אופל, מנוע זהה למנוע המשרת את האינסיגניה 2014 החדשה/מחודשת ששיווקה החל לאחרונה בישראל. למנוע הספק מרבי של 170 כ"ס בין 4,250-6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 26.5 קג"מ (28.6 קג"מ בגדישת יתר/לחיצה מלאה על המצערת) בין 1,650-3,200 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים אוטו' ומספק ביצועים של 9.9 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 217 קמ"ש. צריכת הדלק עומדת על 13.8 ק"מ לליטר. הביצועים פורשים מהסיבה שהקסקדה היא לא מכונית קלה עם משקל ממוצע (תלוי ברמת האבזור) של 1,750 ק"ג.

 

 

הקסקדה אמנם מבוססת על האסטרה, אך הפלטפורמה זכתה לשינויים רבים בכדי להתאים את המרכב לתצורת הקבריולט, כולל חיזוקי שלדה שנועדו לפצות על העדרו של גג קשיח וקורת B שחסרה. זו גם הסיבה שהקסקדה היא דגם נפרד מדגמי האסטה. הקסקדה היא מכונית גדולה למדי, גדולה יותר מהאסטרה ברלינה, עם בסיס גלגלים ארוך יותר ב-10 מ"מ (2,695 מ"מ) ומידת אורך של 4,696 מ"מ, ארוכה יותר מהאסטרה ברלינה ב-40 מ"מ. הגידול במידות נועד בכדי להעניק לדגם פרופורציות נכונות יותר ובעיקר, בכדי לספק מרווח ראוי ל-2 נוסעים מאחור, נקודה שהיא תמיד בעייתית במכוניות בתצורת קבריולט. גם נפח תא המטען גדול יחסית למכונית קבריולט עם נפח של 280 ליטר כאשר הגג פתוח ו-350 ליטר כאשר הגג סגור. ניתן להגדיל את נפח ההטענה באמצעות קיפול גב המושבים מאחור.

 

רמת האבזור בדגם כוללת מושבי עור, חישוקים קלים, מערכת בקרת אקלים דו אזורית, בקרת שיוט, בלם יד חשמלי, קישורית BT, שליטה מההגה על מערכת השמע ועוד.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (8)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • א

  גם במידה והאבזור משודרג, המחיר סביב ה200,000 שח, או מעט יותר<br />הרכב כבד מאד, והמנוע לא אידיאלי (צריכת דלק גבוהה מאד)

  כתובת URL מקוצרת:
 • לגוני

  תכנס לאתר אופל לדגם של הקסקדה, תראה שם שיש ריפודי עור בצבע כאמל או ריפוד עור שחור באותו מחיר (לא צריך להוסיף כסף כדי לקבל את הריפוד היפה- ריפוד השחור והריפוד כאמל באותו מחיר) אפילו יש מבחן בוואלה רכב.

  כתובת URL מקוצרת:
 • גוני

  גדול דפקו מחיר 300,000 ש' בלי לחשוב פעמיים<br /><br />ואני מוכן להתערב שרמת הגימור הגבוהה<br />תכלול את הריפוד והדיפונים בשחור <br />ולא בצבע כאמל היפה יותר<br /><br />השמלצרים עפו על עצמם הפעם ובגדול!!!!<br /><br />יש אין ספור אלטרנטיבות טובות יותר במחיר שפוי יותר<br />על הכביש יעלו בלחץ 3 רכבים<br />כולל רכב לבעל תפקיד בכיר באופל

  כתובת URL מקוצרת:
 • אלי

  300,000? על מה, על גג נפתח? תעשו לי טובה. רכבי קבריולט מעולם לא היו פופולאריים בישראל ובמחיר הזה לא ייתקרבו לאוטו הזה אפילו.

  כתובת URL מקוצרת:
 • רן

  במחיר הזה אף אחד לא יקנה יש לו המון מתחרים בקבוצה

  כתובת URL מקוצרת:
 • דני

  ב200 אלף קונה<br />שקל מעל לא

  כתובת URL מקוצרת:
 • יואב

  נשמע כמו טעות, המחיר הזה אפילו לא מצחיק.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אלעד

  לא ימכרו יחידה אחת

  כתובת URL מקוצרת: