אושר סופית: סובארו עובדת לידי סמל"ת

FHI, יצרנית סובארו, אישרה את מתווה העסקה לרכישת יפנאוטו והעברת זיכיון הייבוא של סובארו לידי סמל"ת יבואנית פיאט.

יפנאוטו עוברת לידי סוכנות מכוניות לים התיכון

הוסר המכשול האחרון למכירת יפנאוטו והעברת הבעלות על זיכיון הייבוא של מכוניות סובארו לידי סמל"ת ושמעון ברזילאי, זאת לאחר שיצרן/חברת האם של סובארו FHI-Fuji Heavy Industries, אישרה לאחרונה את העברת הזיכיון לרוכשים החדשים.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

זיכיון הייבוא של מכוניות סובארו לישראל נמצא על המדף כבר מזה זמן, אך רק לפני שלושה חודשים בעלות השליטה אישרו את מתווה העסקה שהוצע ע"י סמל"ת (סוכנות מכוניות לים התיכון) שתהיה המחזיקה העיקרית (95%) ומר שמעון ברזילאי (סוכן וותיק של סובארו מירושלים). סמל"ת, שבבעלות מיכאל לוי, היא היבואנית של מכוניות פיאט, אלפא רומיאו, לנצ'יה (מייבאת גם אופנואים ולאחרונה גם את המסחריות של איווקו).

 

סובארו סבלה בשנים האחרונות מהיצע דל של דגמים ועד להגעתה לאחרונה של האימפרזה החדשה, הייתה זמן רב ללא כל נציגה בסגמנט המשפחתיות בישראל וסיימה את שנת 2012 עם מסירות של 1,746 רכבים בלבד, זאת לעומת 3,211 רכבים בשנת 2011 וגם זה, הרבה פחות מהשיא האחרון של 9,986 רכבים ב-2007. עם האימפרזה החדשה ויחד עם הגעתו של הפורסטר החדש בתחילת השנה, סובארו הצליחה להציג השנה שיפור במכירות ובחודש יולי האחרון רשמה סובארו עלייה של 25% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

 

מבחינת לקוחות החברה, הקיימים או אלו שעוד יגיעו, המעבר לבעלות החדשה יהיה שקוף ולא יהיה כל שינוי במערך השיווק והמכירה בעתיד הקרוב.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • רזי

    כמה b4 אתם חושבים הגיעו לארץ? 23 רכבים בלבד... ועוד דבר בטריד - אין. כמה פעמים שינו לי את המחיר.. כששאלתי למה? אמרו לי הנציג שסגר איתך עזב!!!! ותיזהרו ממחלקת הטריד אין... יש להם 4 xv באולם תצוגה ?כדי למלאות את האולם... בקיצור לא להתקרב ליבואן שעומד לפני פשיטת רגל..

    כתובת URL מקוצרת:
  • =================

    גם ככה השוק שלהם בארץ בדיחה<br />וגם סמלי"ת לא מראה נוכחות בשטח, ע"י זאת שהם מכרו רק 10 LANCIA מתחילת השנה<br />בדיחה!!

    כתובת URL מקוצרת: