בטר פלייס תפרסם ביום ראשון את מחיר המכונית החשמלית

ביום ראשון הקרוב תחשוף לראשונה בטר פלייס את מחירה של המכונית החשמלית ואת מחיר חבילות המנוי.

רנו פלואנס Z.E

זה קרם עור וגידים, היו אין סוף ספקנים, אך ביום ראשון בטר פלייס תחשוף לראשונה ובאופן רשמי את מחירה לצרכן של רנו פלואנס Z.E ואת עלות חבילות המנוי אשר בטר פלייס תציע ללקוחות שלה. חינם, זה לא יהיה, אך זה יהיה דומה למדי לעולת התפעול של מכונית מנהלים/משפחתית רגילה וכמובן מינוס זיהום האוויר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מחירה של הפלואנס Z.E צפוי להיות בין 120,000-130,000 קרוב למחירה של הפלואנס בנזין ולפי חישוב של מחירה של הפלואנס Z.E בבריטניה שם מחירה עומד על כ-110,000 ש"ח לאחר סבסוד ממשלתי של כ-29,000 ש”ח. בישראל מה הרכישה על רכב חשמלי עומד על 10% בלבד עד 2015 ו-30% עד 2019. חבילות המנויים של בטר פלייס צפויות להיות מתומחרות בדומה למה שמוכר לנו מחברות הסלולר כלומר בנק ק"מ חודשי/שנתי.

 

רנו פלואנס Z.E, דומה עד מאוד לרנו פלואנס המזהמת שאנו מכירים ואף מיוצרת באותו מפעל בבורסה שבתורכיה. ההבדלים למעט כמובן ההנעה החשמלית והסוללות נמצאים בעיקר חיצונית, שם "הישבן" של הפלואנס Z.E ארוך יותר(13 ס"מ) בכדי לספק מקום לסוללות וכן הפנסים מלפנים ומאחור שונים בעיצובם ובעלי גוון כחול קרח. מבפנים, זו כמעט אותה רנו פלואנס המוכרת עם שוני בלוח המחוונים (תמונות למטה) וכן תוספת של מסך בחלקו העליון של הדשבורד הכולל מערכת ניווט וקישור ישיר למרכז הסיוע של בטר פלייס. הכנסת יעד למערכת הניווט תציג האם ניתן לבצע את הנסיעה על בסיס מצב הסוללות ובמידה שלו היא תחשב מסלול העובר דרך תחנת החלפה הקרובה ביותר.

 

פלואנס Z.E מצוידת במנוע חשמלי בהספק של 94 כ"ס ומומנט של23 ק"ג יחד עם מערך סוללות של 22KWh המספיק לטווח נסיעה מרבי של 180 ק"מ. אלו סוללות משופרות מבעבר בעת שהוצגה הפלואנס Z.E לראשונה אשר משפרות את טווח הנסיעה בכ-20 ק"מ. לפלואנס Z.E מידות של: 4,748 מ"מ אורך, 1,813 מ"מ רוחב, 1,485 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,701 מ"מ. כאמור מידות הכמעט וזהות לחלוטין לאלו של הפלואנס הרגילה למעט ממד האורך שנוספו לו כ-13 ס"מ.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • ronel

    רכב מהטורקים ??

    כתובת URL מקוצרת:
  • ronel

    לא קונה רכבים מטורקיה -חשמלי או לא חשמלי

    כתובת URL מקוצרת: