בנובמבר ב.מ.וו תציג גרסת ייצור של Vision Efficient Dynamics

ב.מ.וו תחשוף ב-4 בנובמבר את גרסת הטרום ייצור של ה-Vision EfficientDynamics, ספורט היברידית בעיצוב עתידני.

ב.מ.וו Vision EfficientDynamics

בחודש האחרון, ב.מ.וו החלה בהפצה של תמונות ב.מ.וו סדרה 6, הנראית כרכב טרום ייצור, ועליו הכיתוב dontblogaboutthis.com. כמובן שהצעד הראשון הנדרש, הוא להיכנס לאתר. באתר, ב.מ.וו לא חשפה פרטים נוספים, אלא רק טיזרים של אותה סדרה 6 בעיצוב שונה. השמועות דיברו על סדרה 6 החדשה, אך תערוכת פריז כבר החלה,את סדרה 6 החדשה כבר ראינו, ולא מדובר באותו הדבר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בתחילת החודש, ב.מ.וו פרסמה וידאו קצר, המציג את הרכב בהסוואה כבדה, אך שלא מותיר מקום לספק, זו ב.מ.וו Vision EfficientDynamics כנראה בגרסת טרום ייצור, או אף גרסת ייצור. בכל מקרה, ב-4 בנובמבר נהיה יותר חכמים. ב.מ.וו "חזון יעילות דינאמית" הינה מכונית ספורט היברידית המבוססת על יחידת הנעה היברידית מאחור, ומנוע חשמלי מלפנים. יחידת ההנעה ההיברידית בנויה על בסיס מנוע 1.5 ליטר טורבו דיזל בהספק 163 כ"ס, ובהספק כולל של 276 כ"ס ובפיק 365 כ"ס.

 

ב.מ.וו Vision EfficientDynamics קונספט – הפרטים המלאים.

 

ב.מ.וו בהצגת הקונספט הראשוני, דיברה על ביצועים של 4.8 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 250 קמ"ש וכל זאת עם צריכת דלק של 28 ק"מ לליטר, בחישוב הכולל טווח נסיעה של 50 ק"מ על בסיס הסוללות בלבד ועוד 650 ק"מ על בסיס מנוע הדיזל. העיצוב הייחודי, מאפשר לב.מ.וו להציג יעילות אוירודינמית עם מקדם גרר נמוך ביותר של 0.22.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות