ג'יפ גרנד צ'ירוקי החדש בישראל – מחיר החל מ-299,900 שקל

הגרנד צ'ירוקי 2014 החדש מציג עדכון קל לעיצוב החיצוני, תא נוסעים משודרג משמעותית ותיבת 8 הילוכים אוטו' חדשה.

2014 גרנד צ'ירוקי החדש בישראל

חברת "מכשירי תנועה", יבואנית מותג ג'יפ לישראל, משיקה בימים אלו את ג'יפ גרנד צ'ירוקי 2014 החדש, אשר הוצג בינואר השנה לאחר מתיחת מקיפה לדגם הכוללת עדכון לעיצוב החיצוני, שדרוג משמעותי לתא הנוסעים וקבלתה של תיבת 8 הילוכים אוטו' מבית ZF.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית השינויים לא רבים וכוללים פנסי חזית חדישים בשילוב נורות לד, גריל מעודכן (המעוצב באופן שונה בכל רמת גימור), עיצוב מחודש לחישוקים ומראה כללי חדשני יותר. תא הנוסעים כבר זכה לשדרוג משמעותי יותר בכל הקשור באבזור, איכות אבזור והנדסת אנוש. הגרנד צ'ירוקי החדש מציע לוח מחוונים חדש ומודרני למראה עם מסך TFT גדול במרכזו, גלגל הגה חדש כולל מנופי העברת הילוכים, מסך מרכזי חדש בגודל "8.4 וכל זה נעטף בגימור יוקרתי ואיכותי יותר.

 

הגרנד צ'ירוקי החדש ישווק בארץ במגוון של 5 דגמים, עם מנועי בנזין ודיזל. מנוע הבנזין V6 Pentastar של קרייזלר בנפח 3.6 ליטר בהספק של 282 כ"ס ומומנט של35.4 קג"מ. גרסת הטורבו הדיזל, שנחלה הצלחה רבה בארץ, תשווק עם מנוע 3.0 ליטר בהספק של 247 כ"ס ומומנט של 56 קג"מ. שני המנועים כאמור מוצעים עם תיבת 8 הילוכים חדשה מבית ZF המציעה העברות הילוכים מהירות וחלקות יותר יחד עם שיפור בצריכת הדלק – 12.2 ק"מ לליטר בדגם הבנזין ו-15.3 ק"מ לליטר בדגם הדיזל.

 

 

דגמי הדיזל יוצעו ברמת גימור לימיטד המאובזרת. דגמי הבנזין יוצעו גם ברמת גימור לרדו הבסיסית בנוסף ללימטד. דגמי הלימיטד כוללים ריפודי עור כסטנדרט, כולל חימום למושבים הקדמיים והאחוריים וחימום לגלגל ההגה, פנסי קסנון, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם מצלמת רוורס, גג שמש פנוראמי לאורך תקרת הרכב ושפע של אביזרי יוקרה רבים .

 

דגמי הגרנד צ'ירוקי 2014 ברמת גימור לימיטד משווקים עם אפשרות לשני סוגי מתלים: מתלים קדמיים עצמאיים ואחוריים מסוג רב חיבורי כסטנדארט או עם מתלי אוויר מתכווננים. הגרנד צ'ירוקי מצויד במערכת Select-Terrain - בורר של 5 מצבים לנסיעה בשטח. בדגמים המצוידים במתלי אוויר המערכת מאפשרות להגדיל את מרווח הגחון לכדי 28.7 ס"מ.

 

מחירו של הגרנד צ'ירוקי 2014 יחל מ-299,900 שקל לדגמי הלרדו בנזין והחל מ- 348,900 שקל לדגמי לימיטד בנזין. מחירי דגמי הדיזל לימיטד מתחילים ב-389,900 שקל .

 

מכשירי תנועה מתכננת למסור כ 400 יחידות גרנד צ'ירוקי במגוון הדגמים עד סוף השנה.

 

ג'יפ גרנד צ'ירוקי 2013:

 

ג'יפ גרנד צ'ירוקי 2010:

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות