דלפו לרשת: תמונות ראשונות של הסופרב 2019

2019 סוקדה סופרב המחודשת
סוקדה סופרב המחודשת.

סוקדה סופרב מחודשת תוצג בקרוב, עם עיצוב מעודכן ויחידת הנעה היברידית פלאג-אין, לראשונה בסקודה.

 

משרד הרישוי הסיני ממשיך לספק לנו הצצה מוקדמת אל דגמים חדשים טרם הצגתם הרשמית, הפעם מדובר במתיחת הפנים לסקודה סופרב אותה אנחנו מצפים לפגוש בתערוכת ז׳נבה הקרובה, ארבע שנים בדיוק לאחר שהוצגה שם בדור הנוכחי.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העדכון החיצוני לדגם מינורי למדי. בחזית אנחנו פוגשים עדכון קל לפנסי החזית, מבוססי LED, והגריל הקדמי מחובר אל הפנסים הראשיים ללא כל מרווח כמו בדגם הנוכחי. חלקו התחתון של הפגוש הקדמי עוצב מחדש ומכיל פס צר של פנסי ערפל מבוססי LED. מאחור אנחנו מוצאים עדכון לפנסים האחוריים שככל הנראה כוללים תאורת איתות דינמית וגם חלקו התחתון של הפגוש זכה לנגיעת עיצוב קלה.

 

2019 סקודה סופרב המחודשת
עדכון קל לחזית הדגם.

בתא הנוסעים אנחנו לא מצפים לפגוש שינויים משמעותיים, למעט תוספת של לוח מחוונים דיגיטלי ״12.3 ומערכת מולטימדיה משודרגת ״9.2 - בהתאם לרמת הגימור.

 

את השינוי המשמעותי ביותר בדגם אנחנו מצפים לפגוש בתחום ההנעה, עם תוספת של גרסה היברידית פלאג-אין לדגם, סביר להניח כי מדובר ביחידת ההנעה אשר הוצגה עם הקונספט Vision RS בשנה שעברה. יחידת ההנעה הזו משלבת בין מנוע 1.5TSI 150 כ״ס ומנוע חשמלי 102 כ״ס היוצרים יחדיו יחידת הנעה בהספק כולל של 245 כ״ס. סוללת ליתיום-יון בקיבולת של 13kWh תאפשר טווח נסיעה חשמלי של כ-50-60 ק״מ.

בנוסף ליחידת ההנעה ההיברידית נפגוש בדגם מנועים מוכרים: 1.5TSI עם 150 כ״ס, 2.0TSI אשר יחליף את מנוע ה-1.8TSI ויוצע בהספקים של 190-272 כ״ס ומנוע דיזל 2.0TDI בהספקים של 150-190 כ״ס.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (4)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • צורה חדשה?

  לא מושקע, אפילו פחות יפה בחלק הקדמי, פנים הרכב שינויים קלים לטובה, חלק אחורי, שינוי נחמד, סה"כ לא משהו מיוחד.
  אבל הדבר החשוב ביותר בענף הרכב החדש הוא, שישראלים הם פראיירים גדולים שמשלמים מעל 120 אחוז מס, יותר מ פי 2. תפסיקו לקנות, התחרות בין האזרחים הישראלים גורמת לכולנו להיות פראיירים. במחיר כזה אני קונה בחול מרצדס או bmw וישאר עודף

  כתובת URL מקוצרת:
 • Natan

  איכסססס... הרסו את העיצוב, הקודם נראה הרבה יותר טוב

  כתובת URL מקוצרת:
 • אור

  סקודה חייבת לשנות מעצבים
  במקום לשדרג ולשנות וליצור רכב מנהלים טוב מהקודם הם הורסים את העיצוב, הקודם ניראה טוב משמעותית וזה ניראה בסך הכל כמו אוקטביה רק קצת יותר ארוכה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • Moshe

  כל התמונות באינטרנט מדברים כל זה שזה יהיה ה אוקטביה החדשה לא הסופרב

  כתובת URL מקוצרת: