האתגר של וולוו: קבלו 1000 שקל אם רכשתם רכב מתחרה

וולוו ישראל יוצאת במהלך שיווקי, " VOLVO CHALLENGE", במסגרתו לקוחות מתעניינים שירכשו בסוף רכב מתחרה יקבלו 1000 ש"ח מוולוו.

וולוו צ'אלנג - רכשתם רכב מתחרה בסוף? קבלו 1000 שקל מוולוו

'מאיר חברה למכוניות' פותחת במהלך שיווקי אסטרטגי חדשני מול המתחרות בשוק היוקרה. במסגרת המהלך השיווקי תציע וולוו נסיעת מבחן ללקוחות פוטנציאלים המחפשים רכב יוקרה חדש ובמידה ויקנו בסופו של דבר רכב מתחרה בפרק זמן של 10 ימים - תשלם וולוו את המקדמה על הרכב האחר (בסכום של 1000 ש"ח). המהלך המתוכנן יכלול את רכב הקומפקט פרימיום החדש, הוולוו V40 , את רכב המנהלים של וולוו ה- S60, ואת רכב הכביש-שטח, הוולוו XC60.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עוזי גונן, מנהל השיווק של חטיבת המכוניות ב'מאיר':" יש לנו כיום בוולוו סידרה יוצאת מן הכלל של דגמי יוקרה מוצלחים שמתחרים בהצלחה בשוק, הן מבחינת עיצוב חדשני וביצועים והן מבחינת הערכים המוכרים של וולוו כמו איכות, אמינות וכמובן בטיחות. מטרת המהלך להוכיח עד כמה אנו בטוחים כי לקוח השוקל לקנות רכב יוקרה יתאהב בוולוו לאחר נסיעת מבחן ויעדיף לרכוש אותה על פני המתחרות. ועל כן, אנחנו מוכנים מה שנקרא, 'לשים על זה כסף' ".

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (5)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • איציק

  להם באמת מה להציע.<br />שאפו לוולוו.

  כתובת URL מקוצרת:
 • דני

  רכב באמת יפה ,אך לא שווה את המחיר וגם אני רכשתי bmw 1 ואני מאושר בבחירתי!

  כתובת URL מקוצרת:
 • ניק

  רכב באמת יפה ,אך לא שווה את המחיר המבוקש!<br />מנוע של פורד ,ירידת מחירון דרסטית ,הגיע זמן ש"מאיר"ימכרו רכבים במחיר ראלי, ויפסיקו לפנטז יוקרה! בסופו של דבר רכשתי bmw 1ואני מאושר בבחירתי!

  כתובת URL מקוצרת:
 • מאיר

  בשני הרכבים נדרש 50K תוספת על אביזרי הבטיחות <br />כך שלהגיד רכב בטיחותי ?? ( אולי טיפה יותר בגרסת הבסיס )<br />S60 מתחלפת לדגם חדש בסוף השנה <br />V40 ?? מה שונה ממנה וממזדה ? (באמת )<br />אני אוהב את שני הרכבים אבל הם לא מצדיקים את המחיר

  כתובת URL מקוצרת:
 • אבי

  אבל באמת...

  כתובת URL מקוצרת: