×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 888

הונדה בז'נבה 2015: סיוויק טייפ R החדשה

לצידה של גרסת הייצור של סיוויק טייפ R החדשה, הונדה תציג בנוסף גם את גרסת הייצור של הונדה ג'אז החדשה ושל הקרוסאובר הונדה HR-V החדש.

הונדה סיוויק טייפ R

לאחר אין ספור טיזרים ודגמי קונספט בגלגולים שונים שהוצגו במהלך השנתיים האחרונות, הונדה תציג בתערוכת ז'נבה הקרובה (02.03.2015) את גרסת הייצור של הונדה סיוויק טייפ R, גרסת הביצועים של הונדה סיוויק האצ'בק האירופאית.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למעט אולי מספר שינויים זניחים בעיצוב החיצוני, הדגם שיוצג בז'נבה במרץ יהיה זהה לחלוטין לדגם "הקונספט המוכן לייצור" שהוצג רק לפני מספר חודש בתערוכת פריז האחרונה. הונדה סיוויק טייפ R תהיה המכונית הראשונה בהונדה לעשות שימוש במנוע ה-2.0 ליטר טורבו החדש של החברה שיספק בדגל "מעל ל-280 כ"ס" ומומנט מרבי של 40.8 קג"מ וישודך לתיבת 6 הילוכים ידנית.

 

הונדה הבטיחה שהסיוויק טייפ R החדשה תהיה מכונית ההנעה הקדמית המהירה ביותר על מסלול הנורבורגרינג הגרמני, כלומר היא צריכה להיות מהירה יותר מרנו מגאן ספורט 275 טרופי R, שקבעה לאחרונה שיא מסלול חדש להנעה קדמית, וכן מסיאט לאון קופרה החדשה.

 

לצידה של הסיוויק טייפ R, הונדה תציג גם את גרסאות הייצור לשוק האירופאי של הונדה ג'אז החדשה והונדה HR-V החדש. כמו הסיוויק טייפ R, גם שני דגמים אלו הוצגו כ"קונספט מוכן לייצור" בתערוכת פריז האחרונה ושנייהם משווקים ביפן כבר כשנה.

 

הונדה ג'אז החדשה תהיה מצוידת במנוע 1.3 ליטר חדש עם הזרקת דלק ישירה המייצר 100 כ"ס ו-12.1 קג"מ וישודך לתיבת הילוכים CVT רציפה או לתיבת הילוכים ידנית. בהמשך הונדה צפויה לשווק גם את הגרסה ההיברידית החדשה של הדגם המצוידת במערכת הנעה היברידית חדשה לחלוטין בהספק של 137 כ"ס וצריכת דלק הצפויה לעמוד על כ-30 ק"מ לליטר.

 

הונדה HR-V החדש הוא הקרוסאובר העירוני/קומפקטי החדש של הונדה שיתחרה גם בקרוסאוברים העירוניים כגון שברולט טראקס אך גם, לפחות בכל הקשור למחיר, במאזדה CX-5 וקיה ספורטאז'. הונדה HR-V צפוי להיות מוצע עם מנוע 1.5 ליטר 131 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים רציפה, כמו כן הדגם יוצע בהמשך גם בגרסת הנעה היברידית עם 152 כ"ס.

 

שני דגמים אלו ינחתו השנה בישראל יחד עם הונדה CR-V המחודש שזכה לאחרונה למתיחת פנים בדגמי 2015.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות