הונדה בריו – מכונית מיני חדשה לשוקי המזרח

הונדה תחשוף מחר בתערוכת אקספו בתאילנד דגם חדש. מכונית מיני קטנה העונה לשם בריו (Brio) ומיועדת בראשונה לשוקי אסיה המתפתחים.

הונדה בריו החדשה 2011

הונדה קונספט - הבסיס לבריו החדשהבשווקי המזרח הגדלים בהתמדה, ישנה דרישה גדלה והולכת לרכבים קטנים וזולים עם צריכת דלק נמוכה, בעיקר בשוק הרכב ההודי שם סוזוקי שולטת בלא פחות מ-50% מהשוק. הונדה, חשפה בינואר 2010 דגם קונספט למכונית מיני קטנה וכעת מציגה את גרסת הייצור (טרום ייצור למעשה)הנקראת בריו (Brio) שתמוצג מתחת לג'אז ונכון לעכשיו, מיועדת לשוק ההודי והתאילנדי בעיקר, אך בהונדה לא שוללים את החדרתה לאירופה כמתחרה לפיג'ו 107,טויוטה אייגו או יונדאי i10.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפי הונדה, תכנון המכונית נבנה לפי הקונספט "אדם מקסימום, מכונה מינימום" ואכן המידות החיצוניות עומדות בדרישת מינימום מכונה עם אורך כולל של 3.61 מטר (ארוכה מפיג'ו 107 בכ-18 ס"מ) רוחב של 1.68 מטר וגובה של 1.48 מטר. הונדה לא מפרסמת פרטים על יחידת ההנעה, אך כנראה עושה שימוש במנוע ה-1.2 ליטר בהספק מופחת המשרת את הג'אז. צריכת הדלק תעמוד על פחות מ-5 ליטר ל-100 ק"מ.

 

הבריו תשווק בתאילנד והודו בחודש מרץ 2011. לפי קצב המכירות למכוניות מיני בישראל, יש בהחלט מקום לבריו עם תמחור נכון באזור ה-80-90 אלף ש"ח.

הונדה בריו החדשה 2011

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/VAlkLOjWyKQ?rel=0{/iframe}

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • עידן

    זו היא מכונית קטנה לעיר ולא יותר ניראה שיונדאי איי10 יותר שימושית [זוהי אכזבה מצד הונדה]

    כתובת URL מקוצרת:
  • אני

    לא הייתי משלם על זה גם חצי מהמחיר "הנכון" הזה. זה לא מכונית זה צעצוע.

    כתובת URL מקוצרת: