הונדה חושפת לראשונה את הסיוויק טייפ R החדשה

הונדה חושפת איור רשמי ראשון של הסיוויק טייפ R החדשה שתוצע עם יותר מ-280 כ"ס ועיצוב קרבי במיוחד.

הונדה סיוויק טייפ R

הונדה תציג בתערוכת ז'נבה בחודש הבא את הסיוויק טייפ R החדשה, אמנם עדיין כקונספט (כן, עדיין) אך כזה שלא רחוק מגרסת הייצור שתוצג רק לקראת 2015. לקראת החשיפה בז'נבה, סדנת העיצוב של הונדה חושפת היום (ד') איור רשמי ראשון של דגם הקונספט שיוצג בתערוכה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הונדה ידועה בעיצובי הייטק קיצוניים וזה גם מה שהונדה מעניקה לסיוויק טייפ R החדשה עם מראה ספורטיבי וקרבי במיוחד שלא משאיר מקום לספק שכאן גר זאב בעור של זאב ואת עור הכבש, תשאירו למתחרות. בהונדה מציינים שהסיוויק טייפ R החדשה היא מכונית מרוץ לכביש הציבורי.

 

בחרטומה של הטייפ R החדשה ניצב מנוע 2.0 ליטר טורבו מסדרת מנועי ה-VTEC טורבו החדשים של הונדה. בהונדה עדיין לא חושפים את הנתונים הטכניים של מנוע זה, אך הונדה כבר רמזה בעבר שההספק המרבי צפוי לעמוד על מעל ל-280 כ"ס, המומונט המרבי יעמוד על כ-40.8 קג"מ. מה שבטוח, הוא שהכוח מהמנוע אל הגלגלים יעבור דרך תיבת 6 הילוכים ידנית.

 

שלדת הסיוויק האצ'בק המשמשת את הטייפ R, זכתה לחיזוקים רבים יחד עם הרחבה משמעותית של מפסק הסרנים הקדמי והאחורי. בהונדה לא החליפו את מתלי קורת הפיתול מאחור אך כן הוסיפו בולמים אדפטיביים אחוריים, מערכת שהוצגה לראשונה עם הסיוויק טורר (סטיישן) החדשה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • דוד

    מה הסיכוי שהיא תגיע לארץ?

    כתובת URL מקוצרת: