הונדה סיוויק סדאן 2019 רענון קל לדגם

2019 הונדה סיוויק סדאן
עדכון קל לדגמי 2019 של סיוויק סדאן וקופה.

הסיוויק סדאן זוכה בדגמי 2019 לרענון חיצוני קל, מערכת מולטימדיה חדשה ורמת גימור ספורט חדשה עם כיול ספורטיבי.

 

הונדה מציגה את דגמי 2019 המחודשים עבור השוק האמריקאי של הסיוויק סדאן (וקופה - שלא משווקת בישראל), לא מתיחת פנים של ממש אלא רענון קל לדגם בכדי להשאירו תחרותי, שלוש שנים מאז שהוצג.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העדכון לדגם כולל עיצוב מעודכן לחזית, מערכת מולטימדיה חדשה וקצת פחות רלוונטי אלינו, גם עדכון לרמות הגימור של הדגם, כולל תוספת של רמת גימור ספורט חדשה המצוידת בכיול קשיח יותר לבולמים, מוטות מייצבים עבים יותר וחישוקי ״18 בעיצוב ייחודי.

 

 

2019 הונדה סיוויק סדאן תא הנוסעים
מערכת מולטימדיה מעודכנת עם כפתורים פיזיים במקום כפתורים קפסטיבים.

פס הכרום מעל הפנסים ובמרכז הגריל הפך לשחור מבריק ומסגרת כרום נוספה לבית פנסי הערפל (שחורה ברמת הגימור ספורט). הפנסים הראשיים זכו לגוון מעושן ופנסי ה-LED הראשיים עודכנו. מסכמים את העדכון החיצוני לדגם אלו שני צבעים חדשים אשר נוספו להיצע בגוונים של לבן ואדום.

 

הונדה האזינה לביקורת הלקוחות ואת כפתורי המגע הלא ידידותיים למשתמש במערכת המולטימדיה היא החליפה בכפתורים כפתורים פיזיים עבור קיצורי דרך (טלפון, ניווט ועוד) ושליטה על כיבוי ועוצמת השמע. בהונדה מציינים גם שיפור בצימוד מערכת הבלוטוס. בנוסף נוכל למצוא חומרי גימור חדשים ומחזיקי כוסות גדולים יותר בקונסולה המרכזית.

הונדה תמשיך לשווק את הסיוויק בשוק האמריקאי עם שני מנועים: 2.0 ליטר 158 כ״ס עם תיבה ידנית או רציפה או 1.5 ליטר טורבו 174 כ״ס עם תיבת הילוכים רציפה CVT. בשוק שלנו הדגם ימשיך עם מנוע ה-1.0 ליטר טורבו 129 כ״ס ו-1.5 ליטר טורבו עם 182 כ״ס.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות