הונדה תציג את ה-HR-V החדש בפריז

הונדה HR-V החדש לשנת 2015 הוא קרוסאובר קומפקטי שיתחרה בקיה ספורטאז' ומאזדה CX-5. אצלנו בשנה הבאה.

2015 הונדה HR-V החדש

שמונה לשנים לאחר שהפסיקה את ייצור ה-HR-V, הונדה חוזרת לעשות שימוש בשם הזה ובחודש הבא בתערוכת פריז היא תציג את הונדה HR-V החדש, קרוסאובר קומפקטי שישווק אצלנו במהלך שנת 2015.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הונדה HR-V החדש הוא הגרסה האירופאית של הונדה וזל (Vezel) המשווק ביפן מאז חודש דצמבר האחרון. מסיבות שיווקיות בלבד כנראה, הונדה תציג את ה-HR-V החדש כאב-טיפוס, זאת למרות שמדובר בדגם מכוון לשיווק.

 

הונדה HR-V החדש מבוסס על הפלטפורמה של הונדה ג'אז 2015 החדשה איתה הוא חלוק גם את אותם מנועים מסדרת המנועים החדשה של הונדה EARTH DREAMS TECHNOLOGY. ביפן הדגם משווק עם שני מנועים: 1.5 ליטר אטמוספרי עם הזרקת דלק ישירה בהספק של 131 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים רציפה CVT ו-1.5 ליטר היברידי בהספק כולל של 152 כ"ס המשודך לתיבת 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמד.

 

במידה ומידות הדגם לא השתנו במעבר בין יפן לאירופה, ל-HR-V החדש מידות המציבות אותו בין סגמנט הקרוסאוברים העירוניים (ניסאן ג'וק) ובין הקרוסאוברים הקומפקטיים (מאזדה CX-5). ביפן לדגם אורך של 4.3 מטר, רוחב של 1.77 מטר, גובה של 1.60 מטר ובסיס גלגלים של 2.61 מטר. נפח תא המטען עומד על 453 ליטר.

 

 

 

 

הונדה וזל:

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • רן

    ראשון - 1.5 ליטר אטמוספרי בהספק של 131 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים רציפה CVT. מנוע חלש לרכב זה, עגלה.<br />שני - גם 1.5 ליטר היברידי בהספק כולל של 152 כ"ס המשודך לתיבת 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמד. כאן חבל שגיר רובוטי. מה שלא יגידו שתי האופציות לא אטרקטיביות.

    כתובת URL מקוצרת: