×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 888

הכי מהירה בסגמנט: הונדה סיוויק טייפ R החדשה

עם מהירות מרבית מוצהרת של 270 קמ"ש, הונדה סיוויק טייפ R היא ההוט האץ' הנעה קדמית המהירה ביותר סגמנט.

2015 הונדה סיוויק טייפ R החדשה

הונדה משחררת פרטים נוספים על הסיוויק טייפ R החדשה אשר תוצג בתחילת החודש הבא בתערוכת ז'נבה 2015. הסיוויק טייפ R החדשה, אשר תצויד במנוע 2.0 טורבו בהספק הצפוי לעמוד על 300 כ"ס, תשיג לפי הונדה מהירות מרבית של 270 קמ"ש מה שמציב אותה בראש הסגמנט מול שאר מתחרות ההנעה הקדמית.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

את הנתון הזה הונדה מציינת שהיא השיגה באמצעות תכנון מוקפד של האווירודינמיקה בדגם באמצעות הדמיות מחשב (CFD) וכן ניסויים במנהרת רוח תוך השגה של כוח הצמדה גבוה יחד עם מקדם גרר נמוך יחסית. אותו תכנון מוקפד נועד גם לשפר את קירור המנוע והבלמים.

 

על עוצמת הבלימה בדגם אחראיים בלמי ברמבו שתוכננו במיוחד לדגם - 4 בוכנות מלפנים אוחזות צלחת בילום בקוטר של 350 מ"מ. גם חישוקי ה-"19 השחורים תוכננו לפי הונדה במיוחד עבור הטייפ R ומוסיפים לאפקט הוויזואלי של הדגם.

 

הונדה עדיין לא חשפה תמונות של הדגם, שלא צפוי להיות שונה מהותית מקונספט לדגם, אך היא כן משחררת שלושה חיתוכים המציגים את חישוקי הגלגלים, חלק מהחזית וכן את לוח המחוונים. בצד שמאל של לוח המחוונים ניתן למצוא את כפתור ה-R+ המחדד את תגובות המנוע, מחדד את ההיגוי ומקשיח את הבולמים האדפטיביים של הדגם.

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות