המיקרובוס חוזר: פולקסווגן I.D BUZZ יגיע לפס הייצור

פולקסווגן I.D BUZZ קונספט
פולקסווגן I.D BUZZ לייצור.

פולקסווגן מאשרת כי בשנת 2022 הקונספט I.D BUZZ החשמלי ייכנס לפס הייצור.

 

ילדי הפרחים שנהגו, למעשה גרו, במקירובוס, יוכלו בשנת 2022 להסיע את הנכדים או הנינים שלהם בגלגול המודרני והחשמלי של הדגם זאת לאחר שראש חבר המנהלים של חטיבת המסחריות של פולקסווגן הודיע היום (ראשון) על כך הקונספט I.D BUZZ, אשר מעוצב בהשראת המיקרובוס המיתולוגי, יגיע לפס הייצור אי שם בשנת 2022.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

דגם הייצור העתידי הוא חלק ממתקפת דגמים חשמליים של קבוצת פולקסווגן אשר תכלול מעל ל-30 דגמים עד שנת 2025, מכל מותגי הקבוצה העיקריים: פולקסווגן, סיאט, סקודה ואודי. יעד המכירות אשר הוצב עומד על 2-3 מיליון יחידות בשנה עד שנת 2025.

 

עבור דגמים אלו פולקסווגן מפתחת פלטפורמה ייעודית לרכבים חשמליים וזו תשרת גם את המיקרובוס החשמלי העתידי ודגמים נוספים. הרכב החשמלי הייעודי הראשון יוצג בשנת 2020 וזה יתבסס על הקונספט I.D שהוא במידה רבה "הגולף של העתיד". דגם חשמלי נוסף הצפוי להיות מוצג במקביל הוא קרוסאובר אשר הוצג באמצעות הקונספט I.D Crozz.

הקונספט I.D Buzz, אשר הוצג בתחילת השנה בתערוכת דטרויט, מצויד בשני מנועים חשמליים, אחד על כל ציר, בהספק כולל של 370 כ"ס. מספיק עבור נתון 0-100 קמ"ש של כ-5 שניות וטווח הנסיעה של הדגם עומד על כ-434 ק"מ (בתקן אמריקאי המחמיר מזה האירופאי).

 

פולקסווגן I.D BUZZ קונספט
ראשי חבר המנהלים של חטיבת המסחריות של פולקסווגן.
ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות