המתקפה של ניסאן – מכונית חדשה כל שישה שבועות

זו לא טעות, ניסאן מתכננת להציג לא פחות מ-52 דגמים חדשים ב-6 השנים הקרובות.

קרלוס גוהן - נשיא ניסאן העולמית

“Power 88” - כך נקראת התכנית של ניסאן להגיע בעוד 6 שנים ליעד של 8 אחוז מסך מכירות הרכבים בעולם. במסיבת עיתונאים בראשות קרלוס גוהן, נשיא ויו"ר ניסאן מוטורס, חשף היושב ראש את התכנית הרב שנתית של ניסאן ל-6 השנים הקרובות.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ניסאן, שרנו מחזיקה ב-44.6% מהמניות שלה, בעלת נפח מכירות של 5.6% מסך שוק הרכב הגלובלי. לפי התכנית, החל מ-2011 ועד2016 (שנה פיסקלית), ניסאן תציג לא פחות מ-52 דגמים חדשים (לדגם קיים או חדש לחלוטין). גם עבור מותג היוקרה איניפיניטי, לניסאן יש תכניות להשיג נתח של 10% משוק רכבי היוקרה (כ-500,000 רכבים בשנה) ואת זאת היא תשיג ע"י הרחבת היצע הדגמים ל-10 לפחות. כיום לאינפיניטי ישנם 5 דגמים G, M, EX, FX, QX.

 

לפי ניסאן, עד 2016 ליין הדגמים שלה יכלול 66 רכבים שונים אשר יכסו כ-92% מהסגמנטים הקיימים. בנוסף, ניסאן מתכננת להגדיל את נתח שלה בשוק הרכב הסיני (השוק הכי גדול של ניסאן) לכדי 10% משוק הרכב המקומי.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • שרון

    יש לי חיבה גדולה ליפניות בכלל ולמכוניות של ניסאן בכלל. אני לא מוצא שום סיבה למה שניסאן לא תהיה זו שתוביל את שוק הרכב היפני. הדגמים שלי מעוצבים יותר וחטיבת הספורט שלה נותנת עבודה באופן קבוע.

    כתובת URL מקוצרת: