הנהג עצור בתמרור עצור ובכל זאת קיבל דו"ח תנועה (וידאו)

אזרח אשר צילם את מהלך נסיעתו בוידאו, ניראה בברור עוצר בתמרור עצור אך בכל זאת מקבל על כך דו"ח תנועה.

משטרת ישראל והמטבע מתחת לפנס

טוענים כנגד שמשטרת ישראל המחפשת את המטבע/הנהג מתחת לפנס?, הפעם זה ניראה חמור מכך. דניס.צ, אשר צילם בוידאו את מהלך נסיעתו, ניראה בברור בוידאו עוצר עצירה מוחלטת בתמרור עצור, כפי שמחייב החוק, אך למרות זאת, שוטר שעמד במרחק מה משם, שלכאורה ניכר שאף לא צפה באותו הרגע כלפי הצומת, החליט שדניס לא עצר ועל כך רשם לנהג דו"ח תנועה על אי עצירה בעצור.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לא זאת בלבד שהנהג אכן עצר עצירה מוחלטת, גם הפעם המשטרה נעמדת במקום בו הנהג בקלות יכול להיכשל מבלי שהוא מהווה סיכון של ממש לשאר התנועה. צומת הרחובות במקרה המדובר, התחייה והתקומה בתל-אביב, הוא בדיוק מאותם מקומות בהם שדה הראיה רחב מאוד לכל הכיוונים, השתלבות של שני רחובות לרחוב חד סטרי אחד ולכן זהו מקום בו רבים מהנהגים, בשל שדה הראיה המאוד רחב והצומת הפשוטה, מתייחסים לעצור כאל זכות קדימה בלבד. אנחנו וודאי לא אומרים שלא צריך לציית לחוק במקרים אלו, אנחנו כן אומרים שישנם צמתים מסוכנים בהרבה שעדיף שמשטרת ישראל תמצא שם ולא במקומות הפחות מסוכנים בהם מראש יודעים שהנהג עשוי להיכשל וזה בדיוק לחפש את המטבע מתחת לפנס. אנחנו גם לא מוצאים כל סיבה שבאותה הצומת יהיה תמרור עצור ולא תמרור זכות קדימה.

 

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/87H0IZm4n2I?rel=0{/iframe}

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (7)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • א.ד

  חבל שיש שוטרים שעושים עבודתם נאמנה ע"מ לשמור על הסדר באמצעות אכיפת חוק יעילה ואיכותית ובא איזה *** אחד והורס את התדמית לכל משטרת התנועה. <br />אם הבחור ילך לבית משפט יקבל כמה אלפים עוגמת נפש+ הוצאות משפט + יבוטל לו הדוח - אין לו יותר מידי מה לדאוג בנושא..

  כתובת URL מקוצרת:
 • מ

  שוטרים מפגרים הם בעצמם עבריינים אני רוצה לראות שיעצרו ערבי

  כתובת URL מקוצרת:
 • רוני א

  לפני הסטת המצלמה לכיוון השוטר, שומעים בברור שהוא משחרר את חגורת הבטיחות

  כתובת URL מקוצרת:
 • shaydav

  .את זה שהנהג בלי חגורה הושוטר הדיביל לא ראה....

  כתובת URL מקוצרת:
 • ללא שם

  זה דבר ממש טוב! אני גם רוצה

  כתובת URL מקוצרת:
 • אני בשוק!!

  בחיאת סתם דו"ח, שוטר אומלל גמר קרירה אין שאלה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • איל

  הרחוב הינו חד סיטרי (ראו תמרור),<br />רכב המשטרה עומד עם הפנים בכיוון הפוך לכיוון הנסיעה.<br />1. האם רכב המשטרה נסע כנגד כיוון התנועה? 2. מה יהיה כיוון הנסיעה של רכב המשטרה כאשר יסיים את פעילותו במקום?<br />3. האם יבצע תימרון מסוכן נהג הרכב המשטרתי בכדי להשתלב בתנועה?<br />4. האם הוא לא יסכן את תנועת כלי הרכב הנוסעים ברחוב?

  כתובת URL מקוצרת: