הפאביה החדשה תוצג כקונספט בז'נבה

בחודש מרץ הקרוב, סקודה תציג בתערוכת ז'נבה קדימון לפאביה החדשה שתושק מספר חודשים לאחר מכן.

סקודה פאביה החדשה 2014 עיבוד מחשב

לאחר שחידשה כמעט את כל צי הדגמים, בין אם חדש לחלוטין כמו האוקטביה החדשה או מתיחת פנים כמו ביטי 2014 המחודש, סקודה מתפנה להציג את הדור השלישי של הפאביה אשר תוצג בתערוכת הרכב של ז'נבה, 7 שנים בדיוק לאחר שהפאביה II הנוכחית הוצגה לראשונה. אמנם עדיין מדובר בקונספט בלבד, אך מסוג קדם ייצור ולא "תרגיל בעיצוב" שכן מספר חודשים מועט לאחר מכן, סקודה תשיק את הפאביה החדשה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפאביה 2014 החדשה תהיה הראשונה מבין סגמי הסופרמיני בקבוצת פולקסווגן לעשות שימוש בגרסה מוקטנת של פלטפורמת MQB המודולרית החדשה של הקבוצה – MQB-A. אותה פלטפורמה תשרת בשנה הבאה גם את האיביזה החדשה ולאחר מכן גם את הדור הבא של הפולו. הפאביה החדשה צפויה להיות קלה ומרווחת יותר מהדגם הנוכחי, יחד עם נפח תא מטען מרשים לסגמנט של 350 ליטר.

 

בתחום העיצוב אנחנו לא מצפים להפתעות מסקודה וכפי שתמונת עיבוד המחשב רומזת, הפאביה תישא את החרטום המעודכן של דגמי סקודה החדשים כפי שפגשנו לאחרונה באוקטביה החדשה. שאר העיצוב צפוי להיות פרשנות מודרנית יותר לעיצוב הנוכחי של הדגם, עגול יותר וספורטיבי יותר למראה - קריצה ללקוחות צעירים בגילם או ברוחם.

 

בתחום המנועים, הפאביה צפויה לקבל את כל המנועים קטני הנפח המוכרים של קבוצת פולקסווגן, החל ממנוע ה-1.0 ליטר שלושה צילינדרים שיוצע סביר להניח גם בגרסה אטמוספרית וגם בגרסת TSI כפי שראינו לאחרונה בפולקסווגן פולו 2014 המחודשת ועד למנוע 1.4TSI בגרסאות הבכירות. מנוע ה-1.4TDI שלושה צילינדרים דיזל החדש שהוצג עם הפולו 2014, צפוי גם הוא לשרת את הפאביה III החדשה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות