הפטנט של פורד ישמור לכם על הדלתות

פורד תצייד בקרוב את דגמי הפוקוס החדשים בפטנט ייחודי הנשלף בעת פתיחת הדלת ומגן עליה מפני שריטות/מכות.

מגן דלת נשלף של פורד

כמה פעמים קרה לכם שפתחתם את דלת המכונית בחניה והיא חטפה מכה מרכב סמוך או מקיר? אם אתם קפדנים ואדיבים כנראה שפעם אחת לפחות ואם לא, כנראה שמספר רב יותר. הפתרון לכך עד היום היה להדביק פסי חיכוך אנכיים על שפת הדלתות, למרות שתופעה זו הייתה שכיחה יותר בתקופת ימי הזוהר של מיצובישי לאנסר בשנות ה-90.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לא ברור מדוע עד היום אף יצרן לא הרים את הכפפה, אבל הפטנט החדש של פורד שיותקן בקרוב בדגמי הפוקוס החדשה ובדגמים נוספים בהמשך, הוא מסוג הדברים שאומרים עליהם "איך לא חשבו על זה עד היום".

 

הפטנט של פורד מורכב ממדף גומי המוכמן בדופן הדלת אשר נשלף במהירות (60 אלפיות השנייה) כאשר מפתח הדלת מגיע לכ-15 ס"מ "ומתיישב" על מסגרת הדלת במקום הבולט ביותר מגוף הרכב וכך, גם כאשר נוצר מגע בין הדלת לגוף אחר, לא נותר כל סימן ברכב שלכם או בגוף האחר שלרוב הוא המכונית החונה לצידכם.

 

לפי פורד, הפטנט הזה יגן על הפח בכ-90% מהמקרים בדלת הקדמית ו-85% בדלת האחורית. את מדף הגומי ניתן להחליף בקלות במקרה וזה נדרש. מגן סף הדלתות יותקן בדגמי פורד פוקוס החל מינואר 2012.

 

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/Dr7S_fp0xVc?rel=0{/iframe}

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (4)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • יוסי 77

  הייתי בטורקיה לפני מס' שנים כמות הרכבים עם מכות על צידי הרכב היתה מועטה משמעותית עם בכלל מישראל. מוזר אבל אמת.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אסימון

  בהחלט פטנט נהדר שמגיע באיחור של 20 שנה או יותר.<br />אבל כדי לפתור את הבעיה הנוראית הזאת זה צריך להיות מותקן על כל רכב.<br />כך יוצא שבעלי הפוקוס ישמרו על רכבים של אחרים, אבל יקבלו חבטות מכל מיני מאזדות 3 ליסינג.<br /><br />מה שעוד חבל, שיש מדינות שכמעט ולא זקוקות לפטנט הזה, כמו גרמניה למשל, שם יש תרבות של כבוד הדדי וכבוד לרכוש.<br />חבל שבישראל אנחנו זקוקים לו נואשות.

  כתובת URL מקוצרת:
 • שאלה

  שלום,<br /><br />אני מאוד מרוצה מהמבחנים שלכם מכיוון שהם מאוד מפורטים, עם הרבה תמונות ואני פשוט נהנה לקרוא אותם (קצת מאכזב שאף פעם אין וידאו, אבל בסדר..).<br /><br />לארונה התחלתי להתענין בפרוד פוקוס החדשה, אבל כבר כמעט שעבר חודש מאירוע ההשקה ועדיין לא העליתם אף כתבה שנוגעת לסיקור הפוקוס. האם אתם תעלו מבחן בקרוב?<br /><br />תודה

  כתובת URL מקוצרת:
 • מישהו

  האם הדבר הזה יגיע לדיגמי פור פוקוס גם בארץ? כלומר, האם הדגמים שיוצרו אחרי ינואר 2012 ישלחו לארץ יגיעו עם הדבר הזה?

  כתובת URL מקוצרת: