הצצה לסדרה 7 החדשה – יוקרתית מאי פעם

ב.מ.וו הציגה בבייג'ין קונספט הרומז על ספינת הדגל הבאה של החברה - סדרה 7 החדשה.

ב.מ.וו סדרה 7 קונספט

ב.מ.וו אמנם מובילה את התחרות בין שלישיית הפרימיום הגרמנית ככל שזה נוגע לדגמים "העממיים" שלה, אך כאשר מדובר בספינת הדגל של השלישייה הזה, ידה של מרצדס על העליונה עם ה-S קלאס. בתערוכת בייגין האחרונה, ב.מ.וו הציגה את התשובה שלה למרצדס עם קונספט המהווה הצצה לסדרה 7 הבאה שתהיה יוקרתית ומתקדמת מאי פעם.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט (Vision Future Luxury) מספק עבורנו הצצה אל שפת העיצוב אשר תשרת את סדרה 7 הבאה ואם משהו בעיצוב הקונספט ניראה לכם קצת מוכר, אתם בהחלט לא טועים, שכן הקונספט העדכני מזכיר למדי את הקונספט גראן לאסו V12 שהוצג בשנה שעברה ועוצב ע"י סדנת העיצוב האיטלקית פיניפרינה.

 

תא הנוסעים, העושה שימוש נרחב בעור ועץ, נאמן למגמה העדכנית של מינימום כפתורים ושליטה באמצעות מסכי מגע ומחוות ידיים, כאשר סדרה 7 החדשה תעשה שימוש בדור הבא של מערכת iDrive . הכניסה לאחור נעשית דרך דלתות עם צירים אחוריים, שם פוגשים הנוסעים מושבי מחלקה ראשונה נפרדים לחלוטין.

 

 

 

סדרה 7 הבאה תעשה שימוש בטכנולוגיית התאורה המתקדמת ביותר. פנסי החזית מתבססים על טכנולוגיית לייזר שהוצגה לראשונה עם ה-i8 ההיברידית. לפי ב.מ.וו טכנולוגיה זו מאפשרת לקבל עוצמת תאורה החזקה פי 10 מזו של תאורת LED וזאת מבלי לסנוור את שאר משתמשי הדרך. הפנסים מאחור יתבססו על תאורת OLED – רכיבי תאורה אורגניים הפולטים אור בתגובה לזרם חשמלי. בנוסף, סדרה 7 הבאה תעשה שימוש בתצוגה עילית מתקדמת המקרינה מידע ישירות אל שדה הראיה של הנהג.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • א

    זה אולי קשור גם ל7 אבל קודם כל לדגם שבמוו מתכננת למצב מעל במחיר כפול לפחות

    כתובת URL מקוצרת: