הצצה ראשונה לאודי E-tron GT החשמלית

2019 אודי e-tron gt
אודי e-tron gt.

אודי E-tron GT היא מכונית ספורט קופה 4 דלתות חשמלית, אותה אודי תחל לשווק בשנה הבאה.

 

אודי מספקת לנו הצצה ראשונה אל המכונית החשמלית השנייה שלה, E-tron GT, אותה היא תחשוף מחר בתערוכת לוס אנג׳לס. אם הקרוסאובר אודי e-tron הוא סוג של מתחרה לטסלה מודל X (וכמובן גם למרצדס EQC ויגואר i-pace) אודי E-tron GT הוא המתחרה של אודי לטסלה מודל S בדגם P100D הבכיר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הדגם אמנם עדיין עוטה הסוואה, אך זה לא מפריע לנו להתרשם מקווי העיצוב הכליים והספורטיביים של הדגם, סוג של הכלאה בין אודי TT לאודי A7 היוצרת עיצוב קופה 4 דלתות קיצוני. הדגם אמנם עדיין מוגדר כקונספט, אך למעט שינויים קלים כך תיראה גם גרסת הייצור הסופית.

 

אודי e-tron gt
הכלאה בין אודי TT לאודי A7.

אודי אמנם לא חושפת את יחידת ההנעה החשמלית של הדגם, אך היא מציינת כי זו תציע טווח נסיעה דומה לאודי e-tron, כלומר טווח של כ-400 ק״מ, אך המיקוד בדגם הוא על ״הספק וביצועים״. אודי E-tron GT תתבסס על אותה פלטפורמה של פורשה טייקן, הרכב החשמלי הספורטיבי של פורשה שיוצג במהלך השנה הבאה.

 

אודי e-tron gt
ספורטיבית מכל זווית.

את אודי e-tron ניתן לטעון בהספק של עד 150kW, את אודי E-tron GT כבר תוכלו לטעון במטען מהיר הרבה יותר בהספק של עד 350kW. בפועל זה אומר שניתן לטעון 80% מקיבולת הסוללה בזמן של כ-12 דקות, מספיק לטווח נסיעה אופטימלי של 320 ק״מ.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות