הצצה ראשונה לסיאט איביזה החדשה

האיביזה החדשה תוצג אמנם רק במהלך שנת 2016, אך בסיאט כבר מפזרים רמזים על הדור החמישי של הדגם.

2016 סיאט איביזה סקיצה

סיאט, שחגגה לאחרונה 30 שנה לאיביזה, רומזת היום (ה') לראשונה על האיביזה 2016-2017 החדשה - דור חמישי לסופרמיני המצליחה של סיאט. הדור הנוכחי של הדגם שהוצג כבר ב-2008, יזכה בשנה הבאה למתיחת פנים שנייה במספר שתתרכז הפעם בעיקר בתא הנוסעים וזאת בכדי להשאיר את הדגם רלוונטי עד אשר יוצג הדור הבא.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

נשיא סיאט, יורגן סטאקמן, מוסר שבימים אלו החברה עובדת על הגדרת האיביזה החדשה ומוסיף: “היא צריכה להיות מספיק רגילה בכדי שקהל רחב ירצה לרכוש אותה אך יחד עם זאת היא צריכה לבלוט בעיצובה מעל השאר".

 

על פי ראש מחלקת העיצוב של סיאט, אלחנדרו מסונרו-רומאנוס המפרסם סקיצות הממחישות את הכיוון העיצובי של הדגם, האיביזה הבאה לא תהיה סיאט לאון בקטן, למעט אולי שימוש בכמה אלמנטים עיצוביים כגון עיצוב תאורת ה-LED בפנסים הראשיים. “זו הזדמנות לעצב אייקון מוטורי" אמר אלחנדרו והוסיף, "זו תהיה מהפכה עיצובית עבור האיביזה, ראשית כי השוק דורש את זה ושנית בכדי ליצור בידול משמעותי מהלאון".

 

האיביזה הבאה תעשה שימוש בפלטפורמת MQB מקוצרת שתשמש גם את הפולו הבאה שתוצג במקביל, זאת לעומת סקודה פאביה החדשה שתוצג כבר בקרוב ועושה שימוש בפלטפורמה משודרגת של הדגם הנוכחי.

 

בסיאט מאשרים שבשנת 2016 הם יציגו קרוסאובר על בסיס הלאון ולאחר מכן, בהמשך 2016, תוצג האיביזה החדשה.

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות