וולוו קונספט You – שפת העיצוב החדשה של וולוו

וולוו מציגה דרך הקונספט You איך יראו דגמי הסדאן הגדולים של וולוו ויותר מרומזת למראה ה-S80 הבאה.

וולוו You קונספט - רמז למכונית הסאלון הבאה של וולוו

וולוו You קונספט, הוא אבולוציה של הקונספט יוניברס שנחשף מוקדם יותר השנה בתערוכת שנגחאי. וולוו לא מסתירה את העובדה שהקונספט יותר מרומז על מראה מכונית הסדן סאלון הבאה של וולוו, למרות שהמראה הוא של מכונית סאלון קופה כמו אודי A7 ולא עיצוב סדאן שלוש קופסאות קלאסי.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

וולוו, המחפשת את קו העיצוב החדש שלה תחת הבעלות הסינית, נעזרה בעיצוב הקונספט You בסקרים שנערכו ללקוחות וולוו לאחר הצגת הקונספט יוניברס וכן בסריקת וסקירת התגובות ברשת האינטרנט לקונספט יוניברס. התגובות הכי נפוצות היו רצון למראה שהוא יותר קופה ופחות סדאן וכן למראה ייחודי ויוקרתי יותר לדגמי וולוו העתידיים.

 

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/E98q1bddujc?rel=0{/iframe}

 

וולוו תמיד שמה את נושא הבטיחות בראש מה שתמיד מוצא ביטוי בתא נוסעים בעיצוב מינימליסטי/שוודי קלאסי, בכדי לאפשר לעיני הנהג להתרכז כמה שיותר בדרך ופחות בכפתורים הפזורים בתא הנוסעים. עם הקונספט You, וולוו לוקחת צעד נוסף ומסירה כמעט את כל הכפתורים בתא הנוסעים. השליטה על רוב המערכות השונות תתבצע דרך מסך מגע עצוב בגודלו בקונסולה המרכזית שיאפשר שליטה מלאה בכל מערכות הרכב יחד עם אפליקציות שונות בהתאם לבחירת הנהג. מסך מרכזי זה, יהיה במצב "רדום" כל הנסיעה והוא יפעל רק כאשר הנהג יפנה את עיניו לכיוון המסך.

 

מסך זה יאפשר גם חיבור מלא לרשת האינטרנט בדיוק כמו ב-iPad, אך מצב זה היה אפשרי כמובן רק בזמן שהרכב במצב סטטי. בנוסף למסך זה, לוח השעונים הוא מסך אחד גדול המצג לנהג רק את מה שצריך באותו הרגע לפי בחירת הנהג. ובכדי להקל עוד על הנהג, ישנה תצוגה עילית שיכולה להציג מספר נתונים לפי בחירת הנהג.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות: