זו,כנראה, מתיחת הפנים למרצדס C-קלאס 2011

התמונות חושפות את הפנסים הקדמיים החדשים, תאורת LED במקום פנסי ערפל ועיצוב פנים חדש לחלוטין.

מרצדס C קלאס החדשה 2011

בתעשיית רכבי היוקרה, נהוג שהיצרניות מפנות אוזן קשבת לרחשי הלקוחות הוותיקים שלהם. מרצדס C-קלאס, אכן ספגה ביקורת מצד הלקוחות בעיקר בכל הקשור לעיצוב הפנים. C-קלאס הנוכחית, היא אמנם שיפור לעומת הדגם שהוחלף ב-2008, אך את הסמל מלפנים, מרצדס קצת שחכה להכניס לפנים, עם איכות חומרים לא הכי טובה ועודף שימוש בפלסטיק בתא הנוסעים שיצרו תא נוסעים משעמם יחסית. אמנם הסיבה לכך הייתה בכדי לקרוץ לקהל צעיר, אך גם הקהל הצעיר של מרצדס הוא שמרן בעיקרו.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

התמונות האלו שדלפו לרשת, מספרות על פנסים ראשיים חדשים בצורת L משולבי תאורת LED ליום ביחד עם תאורת LED נוספת בטכנולוגיית התאורה החדשה של מרצדס שהוצגה גם ב-CLS החדשה. פנסי הערפל בפגוש הקדמי, מפנים את מקומם לתאורת LED ומראות הצד משולבות בתאורת אתת חדשה מסוג LED בדומה לאלו המוכרות מה-E קלאס.

 

מבפנים, מהפכה של ממש, גם תמונות ריגול של C-קלאס קופה, מאשרות את עיצוב הפנים הכמעט חדש לחלוטין. זה מתחיל מלוח המחוונים החדש בו המחוונים ספונים בתעלות עם גימור כרום ודומה לזה המותקן ב-E קלאס החדשה, ממשיך להגה חדש עם כפתורי תפעול שנוטשים את העיצוב העגול והמוכר של הפקדים, בדומה להגה ב-CLS החדשה. כל הדשבורד עוצב מחדש, עם מסך קבוע וגלוי שמחליף את המסך המוסתר(והלא נוח לשימוש) הקודם. השינוי הכי ניכר מבפנים, זו תוספת של גימור עץ (או דמוי עץ) בתא הנוסעים, דבר היקר ללבם של לקוחות הפרמיום בכלל ומרצדס בפרט ושהיה מאוד חסר בדגם לפני מתיחת הפנים בכדי ליצור את תחושת הפרמיום.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות