חלפים זולים לרנו: קרסו משיקה את MOTRIO בישראל

מותג מוטריו של רנו מציע חלקי חילוף זולים, בתקן יצרן, לדגמי רנו.

רנו מגאן 2 מוטריו
קרסו מוטורס משיקה את מותג החלפים הזול מוטריו.

קבוצת קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, משיקה לראשונה את מותג MOTRIO – חברת בת של רנו המספקת קו חלפים לדגמי רנו. המותג מוטריו מציע מגוון חלקי חילוף מוזלים המכסים טיפולי אחזקה ובלאי במוסכים המורשים של רנו.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מחירי החלקים נמוכים משמעותית, החלקים מותאמים במדויק לרכבים ועומדים כולם בדרישות האיכות של רנו . המותג MOTRIO מספק מגוון רחב של חלקי חילוף למכוניות מדגמים שאינם חדשים (מעל 6 שנים) וכולל: חלקי שירות, מגבים, רפידות וצלחות בלמים, מסנני שמן, מערכות פליטה, בולמי זעזועים ועוד.

 

בשלב הראשון, יושק קו החלפים לרכבי רנו מגאן 2 בלבד והשקתו תלווה בהנחה של 15% על החלפים ו-20% הנחה על מחיר העבודה. כך לדוגמה טיפול קטן לרנו מגאן 2 (שמן מנוע, מסנן שמן ובדיקות בהתאם להוראות היצרן) יעלה 399 שקל – כולל מע"מ.

 

לדברי ארז טרופן, סמנכ"ל החלפים של רנו בישראל: "אנו שמחים להביא את הבשורה לבעלי רכבי רנו בישראל ולהשיק את MOTRIO - מותג החלפים הנותן מענה מוזל ואיכותי לרכבי רנו מדגמים קודמים".

 

טרופן מוסיף: "אנו מזמינים בעלי רכב מגאן 2 לבצע טיפולים ותיקונים ברשת מרכזי השירות של רנו על מנת לשמור על תקינות ובטיחות מכוניתם, וליהנות מאיכות יצרן במחיר מוזל".

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות