חניה חינם בכל הארץ ללקוחות סמארט

סמארט מעניקה לכל לקוחות העבר שלה ולרוכשים חדשים חניה חינם למשך שנה באמצעות "פנגו".

סמארט - חניה חינם למשך שנה

סמארט, אשר מכרה את כל שלושת המשלוחים הראשונים שלה ברבעון הראשון להשקתה בישראל, ממשיכה בקו הייחודי והיצירתי, ומודה ללקוחות העבר על נאמנותם לאורך השנים.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

במסגרת קמפיין משותף עם פנגו מבית מילגם חניה סלולארית, כלמוביל מזמינה את כל הלקוחות הוותיקים של סמארט ליהנות מהטבה ייחודית שממנפת את יתרונה של סמארט: חניה חינם בכל הארץ למשך שנה שלמה. בימים אלו כל לקוחות העבר של סמארט קיבלו את ההטבה ביחד עם מסר אישי: "תודה! לא היינו בעיר 5 שנים, אף על פי כן המשכת לאהוב אותנו.הרגשנו את זה ורצינו ואנחנו רוצים לתת לך בחזרה".

 

אסף חרל"פ, מנהל מותג סמארט: "ההטבה ללקוחות סמארט אינה מותנית ברכישת רכב חדש. בסה"כ רצינו להודות למאות הלקוחות הוותיקים שלנו, רובם בעלי סמארט יד ראשונה, על הנאמנות שלהם לאורך השנים". בנוסף ללקוחות העבר, כלמוביל ופנגו מכריזות כי הן יעניקו חניה חינם לכל רוכשי דגם Pure TLV של סמארט במהלך 2011.

 

לפרטים המלאים על דגמי סמארט בישראל ניתן לקרוא בבלוג החדש: blog.smart.co.il

SMART נמכרת בישראל ב-3 דגמים עיקריים המצוידים במנוע 1.0 ליטר בהספק של 71 כ"ס או 84 כ"ס לגדם הטורבו. המחירים החל מ-109,900 ש"ח עד ל-124,000 ש"ח. בנוסף משווקת כלמוביל את הסמארט בגרסת בראבוס, סדנת השיפורים לרכבי מרצדס עם אותו מנוע בהספק של 102 כ"ס ו-8.9 שניות ל-100 קמ"ש וזאת במחיר החל מ-200,000 ש"ח.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות