חצי כוח: 2020 אופל קורסה GS ליין הספורטיבית

אופל קורסה GS ליין
אופל קורסה GS ליין.

הקורסה GS ליין היא חבילה במראה ספורטיבי לקרוסה החדשה, מצוידת במנוע 1.2 טורבו 130 כ"ס ותיבת הילוכים אוטו', מושבי ספורט ועוד.

 

טוב, זו עדיין לא גרסת GSi מלאה לקורסה 2020 החדשה, אבל גם אם הקורסה GS ליין היא לא הדבר האמיתי, היא מספקת לנו טעימה ראשונה לעיצוב החיצוני של גרסת הביצועים של הקורסה החדשה, אשר תתבסס על הדור הבא של ה-208 GTI ותוצג בשנה הבאה - כל אנחנו מקווים לפחות.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

המטרה העיקרית של חבילת העיצוב הספורטיבית הזו נועדה להצהיר שהקורסה החדשה מהנה לנהיגה, בדיוק כפי שהייתה הקרוסה A GSi הראשונה אשר הוצגה באותה תערוכה לפני 32 שנה בדיוק. זו הראשונה הייתה קטנה, קלה (820 ק"ג) ועם מנוע אטמוספרי בהספק של 100 כ"ס שהצליח להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 9.8 שניות.

 

קורסה GS ליין
קורסה GS ליין עם האם הרוחנית, הקורסה GSi הראשונה.

זו החדשה גדולה משמעותית וכבדה יותר ומצוידת במנוע 1.2 ליטר טורבו 130 כ"ס ו-23.4 קג"מ המשודך לתיבת 8 הילוכים אוטו'. עם מנוע זה לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 8.7 שניות ומהירות מרבית של 208 קמ"ש.

לצד העיצוב הספורטיבי, החישוקים הקלים עם הגלגלים הרחבים יותר, נמצא בתא הנוסעים מושבי ספורט ולוח מחוונים ספורטיבי הכולל גם שעון לחץ שמן. לרשות הנהג כפתור "ספורט" המחדד את תגובות המנוע ותגבור ההיגוי.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • דור

  מעט מאוד אנשים קונים אופל בישראל.
  המכירות של המותג בישראל בצלילה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • שי

  מותג אופל מת בארץ.

  כתובת URL מקוצרת: