חשיפה ראשונה: אודי A8 החדשה 2014

אודי A8 החדשה (מתיחת פנים) נחשפת לראשונה בתמונות החושפות עדכון לעיצוב החיצוני ושדרוג צפוי לאבזור הנוחות ברכב.

2014 אודי A8L W12 החדשה

אודי תחשוף רק בעוד מספר שעות את ספינת הדגל המעודכנת שלה, אודי A8 החדשה, אך עד אז תמונות ראשונות של הדגם המחודש לאחר מתיחת פנים נחשפות ברשת. הדגם המוצג בתמונות הוא דגם העלית של ה-A8 - גרסת ה-W12 עם בסיס הגלגלים הארוך (A8L).

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

יחסית למכונית פאר, מדובר במתיחת פנים מוקדמת לדגם ששיווקו החל ברק -2010, אך זו התשובה המתחייבת של אודי להצגתה של מרצדס S קלאס החדשה (ויגואר XJ שעודכנה גם היא).

 

השינוי הבולט ביותר בחזית הדגם, אלו פנסי ה-LED הראשיים והמתקדמים שאודי הציגה לפני מספר ימים (בכל הגרסאות?). בחלק זה, אודי מיישרת קו למעשה עם לקסוס LS החדשה ועם מרצדס S קלאס החדשה. שינוי נוסף בחזית הדגם זהו הפגוש הקדמי המחודש השונה בעיקר בחלקו התחתון. סך השינויים מספקים לדגם חזית בעלת נוכחות רבה יותר. מהצב ומאחור השינויים מסתכמים בעיצוב חדש לפנסים הזנב בלבד, אפילו חישוקי הגלגלים לא השתנו.

 

בתא הנוסעים, קשה להבחין בהבדלים בין הדגם הנוכחי לחדש, אך אודי שדרגה את אבזור הנוחות ברכב כולל למשל חיישן לפתיחת דלת תא המטען ועוד.

 

לפרטים נוספים, נאלץ להמתין לחשיפה הרשמית של הדגם בעוד מספר שעות. כמו חברות רבות, אודי מעדיפה לבצע את החשיפה של הדגם עוד לפני תערוכת פרנקפורט בכדי שהדגם יזכה למלוא תשומת הלב.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות