חשיפה ראשונה: סקודה יטי החדש 2014

סקודה יטי החדש נחשף לראשונה בתמונות המציגות את מתיחת הפנים שבוצעה בדגם הכוללת בעיקרה עדכון קל לעיצוב הפנים והחוץ.

סקודה יטי החדש 2014 - מתיחת פנים לדגם

אלו הן התמונות הרשמיות הראשונות של סקודה יטי החדש/מחודש לשנת 2014 לאחר מתיחת פנים שסקודה ביצעה בדגם. סקודה לוחצת על הגז השנה ולאחר שהציגה את הסופרב החדשה, האוקטביה החדשה ולאחרונה את הראפיד ספורטבק (האצ'בק), עכשיו מגיע תורו של רכב הפנאי הקומפקטי של סקודה להתחדש.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

היטי החדש מיישר קו עם שפת העיצוב העדכנית של סקודה ומציג חזית זוויתית ובעלת נוכחות רבה יותר מהדגם הנוכחי (אך גם פחות "חמודה/חביבה" למראה). את המראה החדש סקודה השיגה באמצעות התקנת פנסים ראשיים בעיצוב זוויתי וגריל מודגש ובולט יותר, כמו בכל דגמי סקודה החדשה. פנסי תאורת היום העגולים שסיפקו לדגם את המראה הייחודי שלו יורדים מהפגוש, שהתחדש גם הוא, ובמקום הותקנו פנסי ערפל במיקום המקובל. גם מכסה המנוע חודש לטובת השגת המראה המסוקס של היטי המחודש.

 

מאחור, סקודה התקינה פגוש חדש ופנסי הבלימה, המבוססים תאורת LED כעת, עוצבו מחדש בהתאם לשאר דגמי סקודה החדשים. בתא הנוסעים, שהיה איכותי עוד לפני מתיחת הפנים, השינויים קלים בלבד וכוללים עדכון ללוח המחוונים, גלגל הגה חדש ועדכון לפלסטיקה המקיפה את מערכת השמע ובקרת האקלים בקונסולה המרכזית.

 

היטי החדש יוצע עם אותם מנועים מוכרים מהדגם הנוכחי והשינוי היחידי בתחום זה הוא בקבלתו של דיפרנציאל האלדקס חדש (דור חמישי) בדגמי ההנעה הכפולה של הדגם.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (3)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • מאור

  זו מתיחת פנים לא דגם חדש ולכן הפלטפורמה היא כמו בעבר.

  כתובת URL מקוצרת:
 • גד

  האם הייטי החדש מבוסס על פלטפורמת MQB?<br />נראה לי שלא. לא חולק את הפלטפורמה עם גולף7 ואוקטביה החדשה.<br />כנראה שזה יקרה רק עם הגעת דגם חדש ולא רק מתיחת פנים...

  כתובת URL מקוצרת:
 • גד

  תא הנוסעים של היטי הנוכחית לא היה ממש איכותי.<br />הדאשבורד היה עשוי מפלסטיק קשיח (בניגוד לאוקטביה הישנה מאותה תקופה, בה היה חומר מאוד רך).<br />ומי שרצה מערכת מולטימדיה מקורית, היה מקבל דגם ארכאי ומיושן מאוד, עם דיסק-צ'יינג'ר...<br />עניין המולטימדיה מן הסתם ייפתר עם מתיחת הפנים, אבל השאלה היא האם הדאשבורד עדיין עשוי פלסטיק קשיח וזול...

  כתובת URL מקוצרת: