חשיפה ראשונה: קיה אופטימה החדשה 2016

קיה חושפת איורים רשמיים ראשונים של האופטימה 2016 החדשה שתוצג בבכורה עולמית בתחילת החודש הבא.

2016 קיה אופטימה

לקראת תערוכת ניו יורק הנפתחת בעוד כשבועיים בראשון לאפריל, קיה חושפת היום (ד') שני איורים רשמיים המספקים לנו הצצה ראשונה אל קיה אופטימה החדשה. הדור הרביעי והחדש למשפחתית הגדולה של קיה (שנקרא בעבר מג'נטיס) יוצג בניו יורק בדיוק חמש שנים לאחר שהוצג באותה התערוכה הדור הקודם של הדגם.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מופתעים? לא ממש. קודם כל התרגלנו ואנחנו כבר די מצפים מקיה להציג עיצובים מרהיבים בכל פעם מחדש אך יותר מכך, רק בתחילת החודש האחרון קיה הציגה בתערוכת ז'נבה את הקונספט ספורט-ספייס כקדימון לאופטימה הבאה, והאיורים שקיה חושפת היום תואמים את מה שפגשנו בז'נבה.

 

האופטימה החדשה היא אבולוציה עיצובית לדגם הנוכחי שנעשתה בהתאם לשפת העיצוב החדשה של קיה. קיה לא חושפת פרטים נוספים על הדגם, אך בשוק האמריקאי אנחנו מצפים למצוא בדגם את אותם המנועים את יונדאי סונטה החדשה: 1.6 ליטר טורבו עם 175 כ"ס ותיבת DCT-7, מנוע 2.4 ליטר אטמוספרי וכן 2.0 ליטר טורבו עם 240 כ"ס.

 

ומה עם השוק האירופאי? סביר להניח שהגרסה לשוק האירופאי תוצג רק בחודש ספטמבר הקרוב בתערוכת פריז, היצע המנועים עבור השוק האירופאי צפוי להתבסס על מנוע ה-1.6 טורבו וכן על מנוע ה-1.7 טורבו דיזל 115 כ"ס ו-2.0 טורבו דיזל 135 כ"ס. עבור השוק המקומי שלנו, אלו חדשות טובות לטלקאר (יבואנית קיה בישראל) שכן נקודת החולשה העיקרית של האופטימה היוצאת מול המתחרות שלה הייתה בתחום המנועים ועם מנוע ה-1.6 טורבו 175 כ"ס החדש האופטימה החדשה תוכל ראש בראש עם מובילות הסגמנט.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות