חשיפה ראשונה: תא הנוסעים של סקודה קודיאק

תא הנוסעים של הקודיאק נחשף במלואו בתמונות שדלפו לרשת, טרם החשיפה הרשמית ביום חמישי הקרוב.

2016 סקודה קודיאק תא הנוסעים
תא הנוסעים של סקודה קודיאק.

תמונות ראשונות של תא הנוסעים של סקודה קודיאק, רכב הפנאי 7 מושבים החדש של סקודה, דלפו לרשת, טרם החשיפה הרשמית של הדגם שתערך ביום חמישי הקרוב, ה-1 בספטמבר בשעה 19:00. 

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

קשה לומר שאנחנו מופתעים מעיצוב תא הנוסעים של הקודיאק, שפת העיצוב היא השפה המוכרת משאר דגמי סקודה – פשוט, נקי, ברור ועם דגש על שימושיות לפני עיצוב. האלמנט היחידי אולי המבדיל את הדגם, שככל הנראה יהיה היקר ביותר בהיצע הדגמים של סקודה, משאר דגמי החברה הוא פס הקישוט הרחב לאורך הדשבורד והדלתות.

 

במרכז הדשבורד, וכנראה רק כאופציה, אנחנו רואים את מסך המולטימדיה החדש של החברה הכולל אפליקציות ייעודיות ואינטגרציה מורחבת למכשירים סלולריים. מה שפחות מעודד הוא שגם בסקודה נפלו לאפנת כפתורי המגע במערכת המולטימדיה, לפחות הם השאירו כפתורים פיזיים עבור עוצמת השמע ומעבר בין תחנות רדיו או שירים.

 

הקודיאק יוצע בגרסת חמישה או שבעה מושבים, נפח תא המטען בדגם החמישה מושבים עומד על 720 ליטר ועם קיפול שתי שורות המושבים מאחור מתקבל נפח עצום של 2,065 ליטר. שורת המושבים השניים בדגם נעה על מסילה ומחולקת לשלושה מושבים (40/20/40) ובכל המושבים ניתן למצוא עיגוני ISOFIX. כפי שניתן לראות בתמונות, את שורת המושבים השנייה ניתן לקפל ישירות מתא המטען בחלוקה של 60/40.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות