חשיפה ראשונה: 2017 קיה ריו החדשה

קיה חושפת תמונות ופרטים ראשונים על הריו 2017 החדשה אותה היא תציג בסוף החודש בתערוכת פריז.

2017 קיה ריו החדשה
קיה ריו 2017 החדשה.

לפני שתוצג בתערוכת פריז, קיה חושפת תמונות רשמיות ופרטים ראשונים על הריו 2017 החדשה, הדור הרביעי לסופרמיני של קיה. בהמשך השנה, קיה תחשוף את גרסת הסדאן של הדגם. 

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

העיצוב החיצוני אמנם צעיר ורענן יותר מזה של הריו הנוכחית, אך עדיין "בוגר" יחסית ולא צעיר וחצוף כמו חלק מהמתחרות שלה לסגמנט – ציפינו מקיה לקצת יותר. הריו החדשה גדולה יותר מזו היוצאת כאשר לרוחב נוספו 5 מ"מ (לכדי 1,725 מ"מ), לבסיס הגלגלים נוספו 10 מ"מ (לכדי 2,580 מ"מ), לאורך נוספו 15 מ"מ (לכדי 4,065 מ"מ) וממד הגובה התקצר ב-5 מ"מ (לכדי 1,450 מ"מ).

 

לעומת העיצוב החיצוני, תא הנוסעים כבר מציג קפיצת מדרגה משמעותית יותר לעומת הדגם הנוכחי. העיצוב בקווים ישרים ומפוסלים נעשה בהשראת את הנוסעים של הספורטאז' החדש, דבר שנועד להעניק לנוסעים תחושה של רכב רחב יותר. בהתאם לאפנה הנוכחית, גם קיה התקינה בדשבורד מערכת מולטימדיה "צפה", מערכת אפשרה לקיה לצמצם את מספר הכפתורים בקונסולה המרכזית. את תא הנוסעים יוכלו הרוכשים לבחור מבין שלושה שילובים שונים של צבעים.

 

2017 קיה ריו החדשה - תא הנוסעים
תא הנוסעים מציג קפיצת מדרגה לעומת הדגם היוצא.

 

את יתר הפרטים על הריו החדשה קיה תחשוף בתערוכת פריז, אנחנו מצפים לפגוש את אותם המנועים המוכרים מהדגם הנוכחי, 1.25 ליטר ו-1.4 ליטר, אך כמובן שגם את מנוע ה-1.0 ליטר T-GDI טורבו עם 100-120 כ"ס עם מומנט מרבי של 17.5 קג"מ. הבעיה עם מנוע זה שנכון להיום, הוא עדיין לא משודך לתיבת הילוכים אוטו'.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (3)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • I20 חיקוי

  העיצוב החיצוני לטעמי מכוער חיקוי של הI20
  שונה לצערי מהעיצוב הקודם שהיה יפה ודי מקורי

  כתובת URL מקוצרת:
 • יש לה יופי של דג לוקוס

  עוד רכב פח שימכר לצרכן הפרטי במחיר מפגר ולחברות ליסינג במחיר מצחיק

  כתובת URL מקוצרת:
 • איתן

  איזה פיהוק דפקתי..

  כתובת URL מקוצרת: