חשיפה ראשונה: 2018 הונדה ג'אז המחודשת

2018 הונדה ג'אז החדשה
הונדה מחדשת את הג'אז.

הונדה חושפת ביפן את הג'אז החדשה, לאחר שהעניקה לדגם מתיחת פנים.

 

הונדה חשפה ביפן תמונות ופרטים ראשונים על דגמי 2018 המחודשים של הונדה ג'אז (משווקת כהונדה FIT ביפן). הג'אז המחודשת תשווק ביפן כבר בסוף החודש הבא, אלינו ולשוק האירופאי הדגם צפוי להגיע רק בשנה הבאה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, הונדה העניקה לג'אז 2018 חזית חדשה באמצעות עיצוב חדש לחלוטין לפגוש, בעיקר לחלקו התחתון, ועיצוב מעודכן לפנסים הראשיים עם תאורת LED משולבת. מראות הצד נצבעו בשחור מבריק ומאחור נוכל למצוא עיצוב חדש ומודרני יותר לפנסים. הונדה לא חשפה עדיין תמונה ברורה של תא הנוסעים, אך ממה שהיא כן חושפת ניתן לראות כי המושבים זכו לריפוד חדש, למקומות שונים בתא הנוסעים נוסף גימור בשחור מבריק ונוספו אופציות חדשות לגימור.

 

בתחום הבטיחות, הונדה התקינה בדגם את הדור האחרון של מערכת הבטיחות שלה, Honda Sensing, אשר הוצג עם ה- CR-V החדש או הסיוויק החדשה. המערכת כוללת בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ותפעול אקטיבי של ההיגוי במקרה של סכנת התנגשות בהולך רגל, מערכת בקרת סטייה מנתיב עם תיקון היגוי, זיהוי תמרורים ועוד.

 

בתחום ההנעה, הונדה תמשיך לשווק את הג'אז עם יחידת הנעה היברידית עם 137 כ”ס ותיבת הילוכים כפולת מצמדים (שעדיין לא משווקת בישראל או באירופה), מנוע 1.3 ליטר 102 כ"ס המוכר לנו מהדגם בישראל ומנוע 1.5 ליטר 130 כ"ס המוכר לנו מהונדה HR-V.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות